Anasayfa / Aşk Mektupları 4 Kasım 2009 41 views

yüreğime mektup

Yüreğime Mektup. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. En Güzel Sevginin İçinde Yaşadığı Yüreğe Yazılan Mektuplar Aşk-Sevgi.Nette

Yüreğim sus artık

Benden yazmamı istiyorsun. Günlerdir, sana yeniden yazmamı istiyorsun benden. Tek kanatlı, solgun düşlerimi mi? Yüzünde kanayan o kutsal ışıkla aydınlatan sonsuzluk meleğim. Sana neyi anlatayım? Ruhumu yaktıktan sonra söyle?

Hayatta en zor sey ne acaba? Hak etmediğini bile bile bir insanı sevmek, özlemek mi? Yoksa seni gerçekten seven yanında olan bir insanla başkasını seve seve devam edebilmek mi? Hep bir ihtimal ya seversem diyerek devam edebilmek mi? Yaşadıklarıma baktığımda hem çok güzel anılar hem de çok acı anılar var. Ama şu bir gerçek ki güzel olan anılar bile aslında yalanmış. Sevdiğin insanı acı şeylerle hatırlamak ne kadar acı. O benim sevdiğim dediğim her şeyi göze aldığım gururumu bile hiçe saydığım insan. Ama o insanın bana bıraktığı anılar benim kırgınlıklarım. Ne olursa olsun yine de ona kötü bir söz diyemem. O benim içimde o kadar saf kadar temiz ki hiçbir şey kirletemez.

Ben içimde yaşattığım insanı sevdim. Onu ne yakından görebildim ne dokunabildim ne hissedebildim. Sadece resimleri ve konuşmalarımız yetti ona aşık olmama. Peki görmeden hissetmeden sevmek imkansız mı, yalan mı? O yalnızken ben onun yanındaydım ve orda da kaldım. O kadar çok içimi kanatıyor ki tıkanıyorum.

Sus yüreğim sus

Konuştun da ne oldu söyledin de ne oldu, inanmadı sana. Unuttu gitti. Kim bilir şimdi kiminle. Ne olursa olsun mutlu olsun, onun üzülmesine ben dayanamam ki. O benim üzülmeme dayansa bile.

Yüreğim yeter

Ne yapıyorsun sen? Şu an hayatında olan biri var. O seni o kadar çok seviyor ki senin için ne fedakarlıklar yaptı? Peki söyle o ne olacak? O bunların hiç birini hak etmiyor. Onunla mutluyum çünkü o beni anlıyor, beni çok mutlu ediyor. Ama ne yaparsa yapsın kalbimdekini atamıyorum. Aşk bu değil midir ki? Ne olursa olsun kalbinden atamazsın onu hep özlersin.

Yüreğim sus artık sus

Boş ver kimse bilmesin bu acıyı. Karşındaki bunu hak etmiyor ki onu üzmeye hakkın yok. Ya onunla devam et ama onu üzmeden ya da onu da bırak kendi yalnızlığına dön. Onun imkansız olduğunu bile bile. Acaba hangisi daha doğru?

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. zafer güler 11 Nisan 2011

    gardaş beni icimi
    bana anlatır gibi yazmışın

  2. admin 11 Nisan 2011

    bu mektupta siz de kendinizden birşeyler bulduysanız amacına ulaşmış demektir. Her mektup bazı duyguları anlatırken ne kadar başarılı olduğu anlatılmak istenen ve farkedilen duygulardır.

Yorum Yap