Anasayfa / Sözler 7 Aralık 2009 4 views

yeni yıl sözleri

Yeni Yıl Sözleri. En güzel yeni yıl sözleri ask-sevgi.nette. hatırlamak ve hatırlanmak güzeldir. Hatırlayanların sitesi.

Yeni Yıl Sözleri

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. 2010 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle. İyi yıllar.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. 2010 yılı size ve sevdiklerinize hayırlar getirsin. Mutlu Yıllara.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu yıllara.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice Mutlu Yıllara.

2010 yılının size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar.

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar.

Yeni Yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2009’da yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz. 2010 yılı Türkiye ve Türk milleti için hayırlar getirsin. Nice Yıllara.

Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle.

2010 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.
Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2010 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler.

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2007 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara.

2009 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2010 yılı size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. Mutlu Seneler.

Yine bir yılbaşı yaklaşıyor bu yılbaşı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Her yeni yıl bir başka güzel. 2010 senesi sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu Yıllara dilerim.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepimin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2010 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2010 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle Mutlu Yıllara.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, Mutlu Yıllara.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllara.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllara dilerim.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllara.

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun. Mutlu yarınlar, Mutlu Yıllara.

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun. Armağanınla yücel.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle Mutlu Yıllara.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap