Anasayfa / Mesajlar 20 Kasım 2009 12 views

yeni sevgi mesajları

Yeni Sevgi Mesajları. Aşk hatırlamaktır. Sevgi hatırlanmaktır. Ölümsüz aşkların sitesi Aşk-sevgi.net. Aşk ve Sevgi üzerine yazılmış En güzel, En Yeni sevgi mesajları Aşk-Sevgi.Nette.

Sevgi Mesajları

Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuş tüyü vadiler.

Bulutlara bakıyorum seni her düşündüğümde. Güneşin önünü kesiyorlar sadece, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok sey var yapabileceğim aslında, bulutlar çıkmasalar yoluma.

İnsanlar başlarına gelenler için, hep içinde bulundukları durumu suçlarlar. Ben durumlara inanmam. Bu dünyada tek durumum sana aşık olduğum.

Bir kapı kapandığında diğeri açılır, ama ben genellikle kapanan kapıya öyle uzun süre pişmanlıkla bakarım ki, hangi kapının bana açıldığını fark edemem.

Seni o kadar çok seviyorum ki. Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.

Her gece yatağa yattığında, ben asla ağlamam derken, aklına o gelip, eğer utançla gözünden iki damla yaş süzülüyorsa işte o zaman aşıksın demektir.

Sevgi, yalnız açığa çıkan ışığı görmekdeğildir. Yalnız söylenen sözü duymak değildir. Seviyorsan aşkından ölmektir.

Sana bahçeden gül değil güneşten bir kor koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Aşk nerde imkansız varsa onu seçer. Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.

Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnızda olsa etrafa ışık saçar. Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar.

Gençliğine güvenip erken derken, belki elveda bile diyemezsin giderken

Nefesim ciğerlerimde, gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar, gönlümü almak ise güneşe dokunmak kadar zordur. Sen suya yazı yazmayı başardın, şimdi güneşin batmasını bekle.

Allahım beni öyle bir sonbahar akşamında sevdiğimle karşılaştır ki, sevdiğim üşüdükçe bana sokulsun.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da aşkımız, aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece ben senin aşığınım.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap