Anasayfa / Mesajlar 21 Kasım 2009 10 views

yeni kısa duygusal mesajlar

Duygusal Mesajlar. Sevgiliye Gönderilecek En Duygusal ve En Hisli Mesajlar Ask-Sevgi.Nette. Ölümsüz aşkların tek adresi ask-sevgi.net

Duygusal Mesajlar

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yine de.

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Utanırım , söyleyemem yaşadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri.

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsanda ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düsüneceksin.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen nisan yağmurları gibi ama ırmakları taşıran cinsten.

Seni düsünür seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliginde ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Bir gün cehennemde karşılaşabiliriz. Sen kalp hırsızı olduğun için, bense tanrıyı bırakıp sana taptığım için

Üstüne seviyorum yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. İster yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olacak biliyorum.

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadal asildir.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır, geçip giden zaman.

Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsın.

Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşisıra gitmek isterdim.

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayım.

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Rüyalarını gül yapraklarıyla, yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabusları aldım ki en güzel rüyaları sen gör diye.

Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair, hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, işte o anı senle yaşadım senle sevdim.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap