Anasayfa / Aşk Hikayeleri 22 Ekim 2015 18 views

Yaşanmış aşk hikayeleri

Umutsuzca etrafa bakınıp gecenin o saatinde bir araç geçer mi diye beklerken sevgilim ile mutlulukla vedalaşmanın verdiği huzur ve yarın tekrar buluşacağımız haberinin verdiği sevinçle ellerim cebimde boşluğa gülümsedim. Yaşanmış aşk hikayeleri gibi anlatılacak bir aşkı yaşıyordum onunla. Güzelliği tarif edilemez derecede alıp götürmüştü benliğimi. Yüzüme bakıp gülümsediği o an beni ona kilitlemişti.

Yaşanmış aşk hikayelerindeki olaylar gibi hayal edilemeyecek türden değildi bizim karşılaşmamız. O benim için hayal edilemez bir sevgili iken o ise içten içten bana olan sevgisini büyüttüğünü söylüyordu. Belki platonik bir aşktı onunkisi ama bilmiyordu ki benim hayallerimin de ötesindeydi bu ilişki. İkimiz de birbirimize mahcup gözlerle bakarken birden cesaret perisi geldi ve beni dürterek onun yanına götürdü. Elimi uzatarak onun elini avucuma aldığımda iki kor ateşin buluşması gibiydi ellerimiz. Önce ellerimiz yandı, sonra tüm bedenimiz. Tanışma faslının ardından ona olan tüm hayallerimden bahsetmeye başlamıştım. Hayallerim iş ve gelecek ile ilgili olmasına rağmen ve çoğu hayalden öteye geçemeyecek nitelikler taşımasına rağmen ısrarla dinlemişti beni. Gecenin ilerleyen saatlerinde yanımızdaki diğer insanlar tek tek, bazen de çiftler halinde uzaklaşırken biz birbirimizden uzaklaşamaz bir haldeydik. Öylece birbirimize bakıp ben konuşuyordum, o ise dinliyordu. Artık çok geç oldu, yarın tekrar konuşuruz dediğinde konuşmanın boyutlarını ve sınırlarını zorladığımı anladım. İyi geceler diledikten sonra ondan uzaklaşırken ne kadar büyük bir kabalık yaptığımı farkedip geri döndüm ve onu evine kadar bırakmayı teklif ettim. Benim pişmanlığım yüzüme yansımış olacak ki beni kırmadı ve bu teklifimi kabul etti. Bundan sonraki her gece aynı şeyi keyifle yaptım. Onların evinin bir blok ilerisindeki köşede durup onunla vedalaştıktan sonra onun evin içine girmesini üzgün gözlerle seyrettim. Bu gece de aynı şey olmuş, biraz farklı olarak bana iyi geceler, beni eve kadar bıraktığın için teşekkür ederim dedikten sonra dudaklarıma kondurduğu öpücük beni yerle bir etmişti. Gecenin bu saatine kadar öylece o köşede kalmamın nedeniydi o öpücük. Şimdi gecenin bir saatinde yolda kalmış ve şansıma gelecek bir aracın benim oturduğum yere yakın bir yerden geçmesini dilemekten başka bir şansım da yoktu. Zira cebimdeki birkaç kuruşu da akşamı onunla geçirebilmek için kafede harcamıştım. Yaşanmış aşk hikayelerinde olduğu gibi önümde son model bir araç durdu. Otomobilin içinde orta yaşlarda bir bayan bana bakarak ne tarafa delikanlı dedi. Söylediğimde gel diyerek içeri davet etti. Yanına oturduğum zaman giydiği kıyafetin ne kadar kısa bir elbise olduğunu farkettim. Otomatik vites bir araç olduğu için sol ayağını dizden kırarak aracın ön tamponuna kadar dayamış, rahat bir pozisyonda aracını sürüyordu. Fark etmediği şey ise o pozisyonda iç çamaşırını rahatlıkla görebiliyor olmamdı.

Yol boyunca ordan burdan konuştuktan sonra birbirimize arada bir bakarak yolumuza devam ettik. Sadece bir kaç kez bana özel hayatımla ilgili sorular sordu. Oysa kendisinin evli olduğu parmağındaki oldukça iri tek taş pırlanta ve alyans yüzükten belliydi. Belki de yollarda tek gecelik aşklar arıyordu bilemiyorum. Ben eve yaklaştıkça sevdiğim kızdan övgülerle bahsetmeye başladığım için olacak ki senden bi cacık olmaz deyip beni yolun kenarında indirdi. Bu saatten sonra ne olacaksa olsun dememi bekliyordu belki ama yanılmıştı. Sevdiğim kızın güzelliğinin yanında onun hiç bir albenisi yoktu. Eve oldukça yaklaştığım için beni yolda bırakmasına da hiç kızmadan yürümeye devam ettim ve yol boyunca sevgilime bu olayı anlatıp anlatmamakta kararsız kaldım. Ne dersiniz yaşanmış aşk hikayelerinden biri olan bu olayı sevdiğim kıza anlatmalı mıyım?

admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap