Anasayfa / Ayrılık Mektupları 28 Şubat 2016 272 views

Yanıma Gel Artık

Seni o kadar çok özledim ki, dört gözle gelmeni bekliyorum. Yeter çektiğim hasret, yeter özlemler içinde yaşadığım bunalımlar, yanıma gel artık. Geleceğim diyerek gittiğin günden beri “beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır” sözüne sadık kalıp bekledim seni. Beni daha fazla sensiz bırakmadan yanıma gel artık. Gel artık yanıma, birlikte bitirelim hasreti. Seninle bir bütün olup ayrı geçen zamanlara inat doğrayalım hasreti.

Kapının önünde seni beklerken bulacaksın beni. Gözlerim uzaklara dalmış, hasret acısıyla hafif nemli gözlerle bekleyeceğim seni. Seni karşımda gördüğüm anda sarılacağım boynuna, kulağına seni ne kadar özlediğimi, seni ne kadar sevdiğimi fısıldayacağım. Başını iki ellerimin arasına alıp tekrar tekrar yüzüne, gözlerine bakacağım. Sensizlikte hayal etmeye doyamadığım gözlerine bakacağım. Yanıma geldiğinde sevgilim, umut etmenin ne olduğunu, olmasını umut ettiğin şeye kavuşmanın tadını çıkartacağım, herkese ve her şeye inat. Sen yeter ki yanıma gel.

Seni hemen kapıdan içeri alıp sarılacağım beline. Seni hasretle öperken dolayacağım kollarımı boynuna. Bir ara nefessiz kalsak da ikimiz de ayrılmak istemeyeceğiz birbirimizden. Dudaklarımız kenetlenip birbirine, sımsıcak nefesimizi birbirimize vereceğiz tek nefes olmak için. Belki saatlerce öyle kalacağız, belki de günlerce. Ben seni o kadar çok özledim ki hemen bitmeyecek sana olan özlemlerim.

Ben sarıldıkça sana, sen de kulağıma beni ne kadar özlediğini fısılda. İşte o zaman bırakacağım kendimi senin sıcak kucağına. Sonra istediğin yere götür beni, hatta şehvetli geceler yaşadığımız mutluluk dolu yatağımıza. Sabahlara kadar senin olmak istiyorum. Sabahlara kadar benim olmanı bekliyorum. Şehvet dolu geceler için bile olsa artık gel yanıma.

Unutmuşsundur yokluğumda ilgiyi alakayı. Özlemişsindir güzel bir sesin nazik seslenişini. Hasretle istemişsindir sevgiyle boynunu öpen, bedenini koklayan, içine doya doya çeken birini. Tüm özlemlerinle gel yanıma artık. Benim yanım mutluluk, benim yanım hasret, benim yanım şehvet dolu. Sen bilirsin işini, benim yanımda geçirdiğin geceleri, bana ait olan seni ve bensiz yapamayacağını bilerek gelmelisin yanıma.

Yanıma geldikten sonra beni ne kadar sevdiğini, bensiz geçen günlerin acısını anlat bana. Ben sana sensiz geçen zamanlarımın acılarını anlatıp kalbimde oluşan hasret yaralarını göstereyim. Seninle tutunduğum hayata, yine seninle devam edeyim. Sen sadece yanıma gel artık.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap