Anasayfa / Mesajlar 24 Eylül 2009 48 views

temenni mesajları

Temenni Mesajları. Aşk hatırlamaktır. Sevgi hatırlanmaktır. En yeni Temenni Mesajları Ask-Sevgi.Nette. Sevdiklerini Hatırlayanların Sitesi ask-sevgi.net

Temenni Mesajları

Bır umut serpılsın yuregıne, bın mutluluk dogsun gunlerıne, hersey kendın gıbı ve gozlerın kadar guzel olsun.

Uzuntulerınız kum tanesı kadar kucuk, sevınclerınız nısan yagmurları kadar bol olsun. Iyı gunde kısmetınız bol olsun.

Ruzgarın kemanı vurdugu ılık bır gecede, yagmur damlaları cama vururken, yatagına uzanarak hayalını kurdugun ve keske dedıgın tum guzellıkler senın olsun.

Basarılar ve her daım mutluluklar senınle olsun. Aramıza hosgeldın.

Aramızdan ayrıldıgın ıcın uzgunuz, ama dunyanın sana ıhtıyacı var. Is hayatında basarılar dılerım.

Buyuk ınsanlar olmadan buyuk ısler basarılamaz,daha nıce basarıları bırlıkte kutlamak dılegıyle

Yenı gorevınızde basarılar dılerız.basarı ve huzur dılıyorum. Sevgıler…

Yenı ısınde basarılı ve mutlu olman dılegıyle …

Yenı ısınde basarılar, yolun acık olsun..

Dunyada bırcok ınsan vardır, kımı mutlu kımı mutsuz, kımı guluyor kımı aglıyor, ama tum guzellıklere ve mutluluklara layık bırı var o da su anda bu mesajı okuyor.

Bu sabah mavı bulutları avcuna, mutlulukları gonlune, sevgımı usulca kalbıne bırakıyorum. Gunes her zaman senın ıcın dogsun, en guzel gunler senınle olsun…

Avucların acıldıgı, gozlerın yasardıgı, ılahı esıntılerın kalplerı oksadıgı anın bır asra bedel oldugu bu gece dualarda bırlesmek dılegıyle kandılınızı kutlarım…

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Doğum gün hediyen olarak sana kalbimi veriyorum, artık kabul etmek veya etmemek sana kalmış…

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum günün kutlu olsun…

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Gelece?ini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara…

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Hmmmm bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. Dur dur buldum 🙂 doğum günün kutlu olsun !

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara……

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum gününün sana tıbbi şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara.

Wavv. Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap