Anasayfa / Aşk Mektupları 23 Ekim 2009 41 views

tek aşkıma mektup

Tek Aşkıma Mektup. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. Aşkıma mektup Aşk-Sevgi.Nette

Biricik Aşkıma Mektup

Merhaba Canparem

Durmadan akıp giden zaman ne seni bana getirdi. Ne de nefesini. Sıcaklığını özledim birtanem. Saçlarının kokusunu, teninin yumuşaklığını. Öyle özledim ki seni ne satırlar yetiyor anlatmaya, ne de bu mektup yetecek.

Hiç baktın mı aynaya benim gibi. Kendine bakarken aslında sevdiğini gördün mü? Uzanıp yatağına uyumadan önce baktığın karanlık tavanda sevdiğinin resmini gördün mü? Ben görüyorum seni üstelik her gece, her sabah, her zaman.

Bazen bütün Geceyi atasın gelir ya sevdiğim. İşte bende şu anda o anlardan birini yaşıyorum. Koskoca karanlık gece tüm bedenimi sarmış, seni düşünüyorum. Yine seninle sensiz geçecek bir gecenin hayali ürpertiyor tüm bedenimi. Bilmiyorum sevgilim sensiz nasıl nefes aldığım, ellerin olmadan nasıl sıcaklık hissettiğimi, dudakların olmadan nasıl serinlediğimi hala anlamış değilim. Çünkü sensiz olmuyor. Gitmeseydin olmaz mıydı sanki? Sanki seni hep sevseydim, geceler boyu sana sarılsaydım. Ellerini tutsaydım, sevseydim seni. Hoş şimdi ellerin ellerime değmiyor, gene de seviyorum seni. Sevgimle yüreğini okşadığıma eminim.

Gel artık sevdiğim sensizlikten ölmek üzereyim.

Yakup ÖZTÜRK.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap