Anasayfa / Mesajlar 24 Eylül 2009 7 views

tebrik mesajları

Tebrik Mesajları. Aşk hatırlamaktır. Sevgi hatırlanmaktır. En yeni tebrik mesajları Ask-Sevgi.Nette. Sevdiklerini Hatırlayanların Sitesi ask-sevgi.net

Tebrik Mesajları

Rüzgârın kemanı vurduğu ılık bir gecede, yağmur damlaları cama vururken, yatağına uzanarak hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Basarılar ve her daim mutluluklar seninle olsun. Aramıza hoş geldin.

Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz, ama dünyanın sana ihtiyacı var. İş hayatında basarılar dilerim.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

Yeni görevinizde başarılar dileriz. Başarı ve huzur diliyorum. Sevgiler.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin mutluluk doğsun günlerine, her şey kendin gibi ve gözlerin kadar güzel olsun.

Üzüntüleriniz kum tanesi kadar küçük, sevinçleriniz nisan yağmurları kadar bol olsun. İyi günde kısmetiniz bol olsun.

Yeni işinde başarılı ve mutlu olman dileğiyle.

Yeni işinde basarılar, yolun acık olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım. Mutlu ol senelerce. Benimle birlikte.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Doğum gün hediyen olarak sana kalbimi veriyorum, artık kabul etmek veya etmemek sana kalmış.

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Hım bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım. Dur dur buldum. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Yaşa. Sev. Gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününün sana tıbbi şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara.

Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar sana, mutlu yıllar sana.

Yaşlanıpta bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada bır çok insan vardır, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi gülüyor kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var o da su anda bu mesajı okuyor.

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin mutluluk doğsun günlerine, her şey kendin gibi ve gözlerin kadar güzel olsun.

Üzüntüleriniz kum tanesi kadar küçük, sevinçleriniz nisan yağmurları kadar bol olsun. İyi günde kısmetiniz bol olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Rüzgarın kemanı vurduğu ılık bir gecede, yağmur damlaları cama vururken, yatağına uzanarak hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap