Anasayfa / Sözler 9 Ekim 2015 25 views

Süper sözler

Aşkı, sevgiyi, duyguları, sevdiğin hakkındaki duygularını şairane bir şekilde yazıya dökmek istediğinde ortaya çıkan süper sözler aşağıdadır. Bu sözler sadece örnek olarak hazırlanmıştır. Sizin sevginizin kelimelere dökülmüş halini yorum bölümünden iletebilirsiniz. Sevmek; yürek ister. Bu yüreği taşıyan herkes aşkını anlatacak kelimeler dizer.

Dalından kopan sonbahar yaprakları gibiyim sensiz. Solgun ve cansızım. Baharım olur musun? Her baharda aşk başka olsa da ben sadece senin aşkınla yeşereceğim.

Ela gözlerinin bakışıyla kendimden geçerim. Mutluluğun tarifi yalnızca senin gözlerindir benim için. Gözlerinin ferinde yaşar sadece ferinde can veririm.

Bir söz söyle bana yüreğinden, ne olursa fark etmez. Yeter ki yürekten olsun, bu aşka yürekten gelen sözlerden başkası kar etmez.

Sonsuzluğu soruyordun bana, tarif et demiştin umarsızca. Sana sonsuzluğu tarif etmek için benim yerimde sen, senin yerinde ben olmam gerekir. Benim gözlerimle bak kendine. O zaman yakalarsın sonsuz mutluluğu gözlerinde.

Bomboş sokaklarda, ıssız kaldırımlarda, ufkun karanlık şafağında değil ben seni yüreğimin en güzel yerinde buldum.

Her şeyi sevgi büyütürmüş, sevgiyle büyüyen her şey mutluluk oluştururmuş. Ben senin sevginle büyüdüm, mutluluk oluşturmak için sana ihtiyacım var sevgilim.

Bir sevmek bin defa ölmek demekmiş, senin bir sevgin için bin defa ölmeye razıyım sevgilim.

Simsiyah sensizlikte her yer. Yalnızca hayalin beyaz. Siyahlar içindeki beyaz nasıl belirginse, sende bende öyle hissediliyorsun.

Gözyaşlarını damlat yüreğime, sadece bir damla düşer korkma. Seni anlatan satırları yazmaktan parmak uçlarımda oluşan acı, yüreğine değmeden buharlaşır kirpiklerimin ucundan.

Öyle bir aşk isterim ki hiç yaşanmamış olsun, Öyle bir söz söyleyeyim ki hiç söylenmemiş olsun, Öyle bir dert çekeyim ki çekilmemiş olsun. Ne olursa olsun, sadece senden olsun, razıyım.

Gözlerim seni rahatsız ediyorsa kapatırım, bir daha açmam. Sözlerim seni rahatsız ediyorsa susarım, bir daha konuşmam. Varlığım seni rahatsız ediyorsa ölürüm, bir daha karşına çıkmam. Sevgim seni rahatsız ediyorsa, üzgünüm canım, aşka engel olamam.

Eğer beni üzmek istemiyorsan rüyalarıma girme sakın! Unutmak doğanın en güzel armağanı olmuş insana. Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak olacak, sakın unutma!

Mezar olacaksa bana bu dört duvar. Yokluğun kadar gerçek bu ecel, yokluğun kadar gerçek bu içimdeki acı.

Bilmezler yalnız yaşamayanlar, yalnızlık nasıl da korku verir insana. İnsan nasıl katlanır sessizliğe, sessizlik olmasın diye nasıl da konuşur kendisiyle. Nasıl da koşar aynalara. Her şeye katlandım sensizlikte, bir senin hasretine dayanamıyorum.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap