Anasayfa / Aşk Mektupları 24 Ekim 2009 18 views

son mektup

Son Mektup. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. Her türlü mektup örneği Ask-Sevgi.net te

Son Mektup

Belki de bu sana son mektubum sevgilim. Gitme dedim sana, beni bana bırakma ben benim olamam dedim sana. Oysa sen hiçe sayıp duygularımı, toprağa atıp kollarımı gittin, neye uğradığımı anlayamadım. Sensizliği öğretmek mi istedin? Yoksa beni mi denemek istedin? Her ne için yaptınsa bunu başardın. Beni sensizliğin derin dehlizlerinin içinde kaybolmaya bırakmıştın. Başardın, yolumu bulup sensizliğe çare bulamadım.

Benden ayrı şimdi ne rüyalar görüyorsundur. Allah bilir. Belki rüyanda bile beni görmüyorsundur. Oysa benim seni görmem için uyumama bile gerek yok. Çünkü baktığım tüm duvarlar, tüm saydam bulutlar, tüm gökyüzü, tüm karanlıklar seninle dolu. Zorlama anlayamazsın. Çünkü sen aşkı ölümsüz bilemezsin. Sen hep yarını yaşarsın, bense bugünü ve dünü. Şimdi ben bugün tekim, oysa sen yarın bana kavuşuyorsun. Veya kavuşacağını sanıyorsun. Aldanıyorsun. Şimdi burada seni bekleyen biri var. Sensizlikte kaybolmuş, bir türlü sensiz yaşamaya alışamamış. Beklemeyi başaramamış birine doğru geliyorsun. Ne sana ihanet ettim. Ne de senin hayalinle yaşamayı becerebildim.

Bunca zaman sonra geleceksin. Beni bıraktığın gibi mi bulacaksın? Asla eskisi gibi olmayacak her şey. Bendeki tek gerçeklik sadece sana duyduğum sonsuz aşk. O aşk öyle ki seni bile bana yabancılaştırdı. Hayalini sevmişim senin. Yalnız gecelerimi aydınlatan o güzel yüzünü sevmişim. Beni bir yorgan gibi ısıtan sözlerini sevmişim. Şimdi düşünüyorum da sevgilim. Ben aslında sensizliği içime sindirmişim.

Bekledim onca zaman boyunca gelmeni. Şimdi geliyorsun ama gelme istemem seni. Bu sana son mektubum anla beni. Bu mektuba rağmen ister gel ister gelme çok iyi anlarım seni. Üstelik senin beni hiç anlamadığın gibi değil. Artık benimle bırak bendeki seni.

Son mektubum bu sana, bu mektup seni ne kadar sevdiğimi söyleyebilmek içindi.

Yakup ÖZTÜRK.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap