Anasayfa / Sözler 19 Eylül 2009 14 views

sitem sözleri

Sitem Sözleri; Korkum Aşık Olmak Değil; Korkum Sevip de Ayrılmak. Korkum Kurşun Yemek Değil; Kalleşçe Vurulmak. Korkum Ölüm Değil; Senin Tarafından Unutulmak.

Sitem Sözleri; Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin dudaklarımdan sevmeyeceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri benden başkasını alacaksın sevgilim.

Sitem Sözleri; Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur.

Sitem Sözleri; Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş.

Sitem Sözleri; Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım.

Sitem Sözleri; Dünya Döndükçe Sen Hep Bana Dönmeye. Başını Her Yastığa Koyduğunda Beni Görmeye. Her Kahkahamda Göz Yaşı Dökmeye. Ben Yaşadıkça Sen Ölmeye Mahkumsun.

Sitem Sözleri; Alsalar da Şu Yaşla Dolu Gözlerimi Yerlerinden. Çalsalar da Haberim Olmadan Seni Kalbimden. Eğer Unutacaksa Bu Can Çıkmasın Bedenimden. Ölürsem Söyleyin Mezarıma Gelmesin O Sevmeyi Bilmeyen.

Sitem Sözleri; Sana O Kadar Kırgınım Ki, Seni Bin Parçaya Bölsem Yetmez. Ama Kaybolacak Bir Parçana Da Gönlüm Elvermez.

Sitem Sözleri; Bütün İnsanları Sevebilirdim, Sevmeye Senden Başlamasaydım.

Sitem Sözleri; Yürüdüğün Yollardan Geçebilirsin Bir Daha Fakat Anılardan Asla.

Sitem Sözleri; Bunca Acıyı Çekmez Hiç Kimse Ve Bunca Ölümden Kolay Dönülmez Bu Kadar Sevmeyince.

Sitem Sözleri; Öyle Kolay Değil Benden Kurtulman, Hesabım Bitmedi Daha Seninle, Öcümü Almazsam Haram Yaşamak, Hesabım Bitmedi Daha Seninle.

Sitem Sözleri; Bugün Yeni Bir Meyhane Keşfettim Mezarlığın Tam Karşısında Beni Ararda Bulamazsan Ya Meyhanedeyim Ya Da Tam Karşısında.

Sitem Sözleri; Seven Ben Sevilen Sen, Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen.

Sitem Sözleri; Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam.

Sitem Sözleri; Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim ille de senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Sitem Sözleri; Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şimdi güneşin doğmasını bekle.

Sitem Sözleri; aşk dediğin koskoca bir yalanmış dost bildiğim meğerse ömrümü çalanmış.

Sitem Sözleri; Seni Sevdim Delice, Her Gece Soruyorum Kendime Ya Biterse Diye, Bitse de Sevgin Saygı Duyarım Gönlüne, Üzülürüm Sana, Böyle Sevgili Bulamazsın Bu Tarihte.

Sitem Sözleri; Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan Baktı Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız Bu Alemde.

Sitem Sözleri; O Kadar Çok Seviyorum ki Seni Ne Onur Kaldı Ne Gurur, Ey Sevgili Bu Sitemlerim Sana, Gülme Bu Garip Sevdaya.

Sitem Sözleri; Ağlarım Dost Olduğum Gecelerime, Sayende Kara Geceler Buldum Kendimde, Seni Düşünüp İçiyorum Her Gece, Duy Sesimi Sevgili Bitsin Bu İşkence.

Sitem Sözleri; Yaralı Kalbim Seninle Düzelir Yine Sevgilim, Aşk Denilen Duyguyu Seninle İçerim, Bu Sözlerimle Kendimi Teselli Ederim Sevgilim.

Sitem Sözleri; Dünya Dönüyor Yine, Sevgimiz Parçalandı Her Parçası Başka Bir Yerde, Kalbimin Atışları kesiliyor Seni görünce, Gururum Ayaklarının Altında Sevdim Seni Delice.

Sitem sözleri; Yaş Dolu Gözlerim Senin Yüzünden, Çok Ağır Geldi 2 Kelimen, Seni Seviyorum Gerçekten, Yeter Artık Üzme Beni Lütfen.

Sitem Sözleri; Sana Baktıkça Görüyorum Sevgiyi, Aşık Sanmıştım Seni Ey Yalancı Sevgili, Oynadın Benimle Çocuk Gibi, Sensiz Kalma Ölüm Gibi.

Sitem Sözleri; Oyun Gibi Başladık, Gerçek Sevdalara Yol Aldık, 1 Sinemanın 2 Karelik Görüntüsü Olmuşuz, Yalan Dolan Üstüne Aşk Kurmuşuz.

Sitem Sözleri; Hayatımın En Soğuk Ağustos Ayını Yaşattın Bana. Bırakıp Gittiğin Günden Beri Yazlarım Kış Oldu Ebedi.

Sitem Sözleri; Gözlerine İlk Baktığımda Sevgini Elini İlk Tuttuğumda Titremeyi Seni İlk Öptüğümde Ateşi Hissetim, Şimdi Neden Kaçıyorsun Sevgilim.

Sitem Sözleri; Sözlerin Şeker Gibi Geldi Hayatıma Renklendi Hayatım, Sözlerin Zehir Gibi Geçti Kararttı Dünyamı.

Sitem Sözleri; Bu Sitemim Sana Değil, Sevgili Seni Böyle Çaresiz Atana Hayata, Kalbini Dinle Kimi Seviyorsan Ona Git Kalbinle, Sahte Aşk Oyunlarını Bırak Geride.

Sitem Sözleri; Git Başka Sevgili Bul Oynat Elinde, Bizim kaderimiz Aldatılmakmış Yine, Bu Sözlerim Senin Gibi Hayırsız Sevgiliye, Bırak Git Döndüğün Yere.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. onlin 7 Nisan 2010

    o Evet, muhtemelen bu yuzden

Yorum Yap