Anasayfa / Aşk Mektupları 5 Şubat 2016 122 views

Sil baştan yaşayalım aşkı

Sil baştan yaşayalım aşkı sadece sen ve ben birlikte. Yaptığımız her hatadan ders alarak başlayalım aşka yeniden. Sil baştan yaşayalım aşkı umutlarımızı sürekli tazeleyerek. Şimdi seninle yeni bir başlangıç yapıp mutluluğu yine birlikte yakalamaya ne dersin? Üzerime düşen her görevi yaparken senin de duyguların olabileceğini hesaba katarak sil baştan yaşayalım aşkımızı.

Sil baştan yaşamak için aşkı önce kendimi sorguya çektim utanmadan ve sıkılmadan. Sonra yaptığım hataları gözden geçirip aşk mahkemesinin verdiği kararlara uymaya söz verdim. Seni hiç hesaba dahil etmeden yaptım tüm bunları. Şimdi yeni bir başlangıcın arefesinde yine var mısın benimle mutluluğa yürümeye? Yoksa ayrılığın ardından yaşadığın yeni hayat sana daha çok güzel mi geldi? Benimleyken yaptığın her şeyi sorgulamadan aynen yapmaya devam etsen de şimdi ben çok değiştim sevgilim. İnsan değişmez derdin hep, oysa bak ben çok değiştim. Şimdi maç izlemiyor, arkadaşlarla çok az vakit geçiriyorum. Yemek yapıp senin daha önce bulunduğun mutfakta zaman içinde eriyorum. Yatağımızın baş ucunda duran resmimize bakarken uykuya dalıyorum. Gece yarısı uyanıp yanımda seni bulamayınca çıldırıyorum. Söyle bana bir tanem, sil baştan yaşayalım mı aşkımızı? Yoksa yaşananların hatırına sen orda, ben burada devam mı edelim yalnızlığımıza? Mutluluk kokan kelimeleri şimdi hiç kimse duyamayacak. Seninle yaptıklarımızı kimse yapamayacak. Gözlerinin içine bakarken kendini bulan biri olacak mı bundan sonra? Benim gibi hatalarından ders alıp yaşamaya kaldığı yerden devam edebilecek birini hiç gördün mü hayatında?

Sil baştan yaşayalım aşkı seninle kaldığı yerden. Yine verelim ellerimizi birbirine, kenetleyip iki eli bir el yapalım yeniden. Unutalım geçmişte yaşanan tüm olumsuzlukları. Sende hatırla benim gibi yaşadığımız o güzel anları. Birbirimize destek vererek başladığımız hayatın ortasında yol ayrılığı da nereden çıktı dedikten sonra karar verdim ben hatalımdan ders almaya. Sil baştan başlayıp hayatımıza kaldığımız yerden daha mutlu ve güzel günlere yürüyelim birlikte. Dön sevgilim! Benden ayrılırken bıraktığın yerdeyim hala. Hala senin dönmeni bekleyen umutlarımla ve hatalarından ders almış kişiliğimle bekliyorum seni.

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap