Anasayfa / Hayata ve Aşka Dair 12 Şubat 2016 18 views

Sevilen Kişiye Aşk İlanı

Sevilen kişiye aşk ilanı. Seni seviyorum bebeğim adını söylemiyorum çünkü kalbimdesin her zaman. Seni uzaktan seyrederken meltem esintisi gibisin hayatımda. Hayatıma mutluluk ve huzur veriyorsun aşkım. Güneş nasıl her gün doğuyorsa dünyaya bende senin için öyle doğacağım yaşamının aydınlık tarafına. Hayatında batmayan güneşin olacağım dünyanda, her zaman doğudan doğup batıdan batmamak kaydıyla. Tek istediğim sensin güler yüzlü sevgilim, istemediğin her şeyi sildim senin için. Sevgilim, bu günüm sensiz olsun, yarınlarım seninle umut dolsun, ben buna da razıyım, buna da hazırım. Izdırap çekmeyi kalbime, seni sevmeyi aklıma kazıdım. Hiç kimse silemez seni benden.

Sevilen kişiye aşk ilanı

Yalnız kaldığım zamanlar haylinle avunmasını öğrendim, sensiz olduğum zamanlar kendimi avutmasını öğrettim kendime. Bir aşkına, bir de aşkının acısına bağımlıyım ben. Sana hastayım, sensin benim ilacım. Sen gönlümün prensesi (prensi), kalbimin sesi, sen sabahımın güneşi, gecemin rengisin. Sen benim bende seninim bebeğim.

Karanlık dünyama ilk önce ay gibi doğdun, aydınlattın dünyamı sonra güneş gibi battın kararttın hayatımı! Sen benim yarınlarımdaki batmayan güneşimsin, sen benim güzel yüzlü deniz gözlü şeker sözlü bebeğimsin. Ay yüzlüm, yıldız gözlüm, gecelerimin ışığı hayatımın tadısın. Yalnızlığıma boyun büktüm gidiyorum kimse gelmesin istemiyorum sadece hayat tutsun elimden ben kendi hayatımla giderim kendi ölümüme. Yarım kalmış bir aşk bestesiyim acılı sözlerimde, hatırlanması zor bir besteyim melodilerde, unutulmuş bir köleyim hayatın acı pençesinde.

Tutsak kalmış kalbim elerinde, kırma sevgimi bile bile, ben aşığım sana bütün dertlerimle. Bırakma beni yalnız kederimle sevgilim. Derdini yaşadıkça bağlanıyorum sana, derdinle bile mutlu oluyorum. Sen benim başımın tacısın, gözümün bebeğisin, sen benim tatlı dertlerimsin.

Özlüyorum anıları, özlüyorum seninle gezdiğimiz yolları. Şimdi hepsi mazide kaldı, yaşıyorum yapayalnız hayatı. Hayat benim için seninle vardı sensiz iken yalandı aşkım. Bir gülücüğün yeter benim için. Derde kedere katlanırım senin için. Sen sev yeter ki beni, ben gülerim kaderime. Seviyorum seni, kader yazmış seni gözlerime. Kör oldum bana verdiğin tertemiz sevginle bir tanem. Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine senin gözlerinde ışıldayan bir çift yıldızı bütün insanlara gönderirdim.

Ya durgun olmalı deniz, ya durmalı ya da kudurmalı, sonuna kadar saplanmayacaksa hançer, kınında durmalı. Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı. Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, herkesin sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin. Sen dünyaya sürgün gönderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin. Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var. Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen, masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen. Sevenlerin mumudur sevgi, eriyip de hiç bitmeyen.

Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev, daha sonra da istersen beni. Ama beni severken beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin. Çünkü ben seni öyle sevdim. Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı’yı mı diye? Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin. Ama nereden bileceksin içimdeki Tanrının sen olduğunu. Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye. Bir gün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa, Bil ki o seni benden daha çok seviyor. Yaşamak gecenin tüm karanlığına rağmen, buğulu bir cama güneşi çizebilmektir. Yaşamak direnmektir. Ağlamak istiyorsan asla yapma sevgilim. Sakın ağlama çünkü, bir yerlerde sadece senin bir gülüşün için yaşayan ben varım. Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere, göm kalbine diyorum. İnan seni o kadar seviyorum ki anlatamam sevgilim. Sevilen kişiye aşk ilanı

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap