Anasayfa / Karşılıksız Aşk Mektupları 5 Eylül 2016 326 views

Sessiz sevmek

Kimbilir belki de bu kadar yorulmazdım ve kızmazdım kendime seni uzaktan sevdiğim için. Sessiz sevmek benimkisi. Kendi halinde, kendince, umarsızca sevmek diye isimlendirebilirim belki duygularımı. Cesaret bulup sana aşkımı anlatma becerisi gösteremediğim için sessiz kaldım sanıyorum.

Var bildiğim yoklukları, içinde kaybolduğum boşlukları ve değmeyecek insanlar için yaşadığım zorlukları, bu kadar kafama takmasaydım eğer sessiz sevmek dışında coşkulu bir aşka dönüştürebilirdim sevdamı. Sessiz seviyorum seni, senin duymayacağın çığlıklar ile bezenmiş acılar yaşıyorum kendimce. Güneşin doğması, bulutların dağılması gibi olsun isterdim ruhumun yaşadığı durumu. Ancak seni sevme hissi çiçeğin açması, yağmurun durması, karın erimesi gibi.
Azrailin can alması, umutların yıkılması gibi, yaprağın düşmesi, bebeğin küsmesi, gözyaşının yanağa düşmesi gibi. Kanın damara, kalbin bedene, cananın cana ihaneti gibi. Şimdi söyle seviyorum diye haykırayım mı, yoksa sessiz mi seveyim seni.

Sessiz sevmek benim sana olan hislerimin tercümesi. Uzaktan, yalnız, tutarsız, acılarla dolu bir sevgi. Her anı yaşanılası, her hayali kurulası aşk. Şimdi çok uzaklardan sesleniyorum sana sevgili. Söyle birtanem sessiz mi seveyim seni.

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap