Anasayfa / Ayrılık Mektupları 6 Şubat 2016 80 views

Senin için kayboldum

Senin için kayboldum sevgilim. Aslında aşk için kayboldum ve aşk uğrunda bu kararı aldım. En uzun süren aşklar karşılıksız olanlarmış. Sana olan aşkımın daha uzun süreli ve kalıcı olabilmesi için kayboldum ortalıktan. Bir nevi aşkımızın devam etmesi için ortalıktan senin için kayboldum.

Bu aşkı yaşayabilmek için yalın ayak ve umarsızca koştum ardından. Aşk karşılıklı olduğunda aşktır der bir düşünür. Karşılığını bulduğunda aşk, bir süre sonra birbirini kırmaya başlar aşkı yaşayanlar. Tahammül ortadan kalkar ve yerini hakaretler, kırgınlıklar, birbirine yakıştırma yapmalar alır. Bizim aşkımız da tam bu noktada yok olmak üzereyken senin için kayboldum. Yalnızlığımla baş başa kalıp yeniden düşünüp yeniden tasarlamak için aşkı seni sana bırakıp ortadan kayboldum. Seni ne kadar çok özlersem o kadar iyi tasarlarım aşkımızı. Ne kadar çok yaptıklarımızı ve hayallerimizi düşünürsem o kadar iyi planlarım geleceğimizi. Yaşam iki kişi ile daha güzel hale gelirken yalnızlığı neden seçtiğimi şimdi anladın mı?

Mutluluğumuz ortadan kaybolmasın diye, aşkımız yok olmasın diye, geleceğimizi karartmayalım diye senin için kayboldum sevgilim. Ben seninle tanıştıktan sonra çok değiştim. Kendimden ve ideallerimden çok taviz verdim. Bu ideallerin yeniden şekillenmesi için senden uzaklaşmam gerekiyordu. Yepyeni bir kişi olup senin idealindeki sevgili olabilmek için uzaklaştım yaşamımızdan. Daha ilk geceden başladım yeni hayatımızı planlamaya. Sen yanımda yoktun ve ben seni daha ilk geceden özledim sevgilim. İkimiz ve sevgimiz için bunu yapmam gerekiyordu. Senin için kayboldum yakınından, uzaklaştım kavgayla dolu hayatımızdan. Şimdi yepyeni bir hayata merhaba demeden önce yeniden hazırlanmalıyım sevdaya ve bizi birbirimizden uzaklaştıran olaylara. Hep hazırlıksız yakaladın beni. Hep tek taraflı düşünmekle itham ettin beni. Ben sana kadar hiç iki kişilik yaşamadım ki!

Senin için kayboldum ortalıktan. Belki sen de özlersin beni, belki sen de sorgularsın sevgimizi ve yaşadıklarımızı. Senin için kayboldum hayatından. Şimdi senden uzaklarda yeniden planlıyorum aşkımızı. Sevgimiz hiç kaybolmadan bizden yeniden ısıtıyorum aşkımızı.

Gel yüreğimin vazgeçemediği güzel kız. Gel yeniden yaşalım aşkımızı. Senin istediğin gibi oluşsun hayatımız. Senin istediğin gibi olsun aşkımız ve bu son olsun. Bir daha birbirimizden hiç kaybolmayalım sevgilim.

admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap