Anasayfa / Aşk Mektupları 29 Haziran 2016 425 views

Seni sevmekten korkmuyorum

Seni sevmekten korkmuyorum artık. Çünkü sana yaklaştıkça kendimi buluyorum aşkında. Seninle konuştukça, seninle zaman geçirdikçe senin ne kadar iyi biri olduğunu görebiliyorum. İçimizdeki aşk ateşinin bizi yakmasını artık engellemek istemiyorum. Mutlulukla, umutla, güzel anlarla seninle yeniden aşk yaşamak istiyorum.

Seni sevmekten korkmuyorum artık. Seninle bir güzel an yaşamak istiyorum. İçinde her ne olursa olsun seninle geçen zamanlar çok değerli bir hal aldı. Ben seni bu şehirde olduğun için değil benimle aynı toprağa ayak bastığın için, benimle aynı gökyüzünü paylaştığın için seviyorum. Senin bana bakışını, dokunuşunu, koklayışını seviyorum. Bana sarıldığında samimiyetini, gözlerime baktığında candan duygularını yansıtmanı, kulağıma güzel sözler söylemeni seviyorum. Sanırım artık ben senin etkin altına yeniden girdim. Yeniden seni sevmek istiyorum ve bundan hiç korkmuyorum. Çünkü seninle geçirdiğim zamanların tadını hiçbir yerde alamıyorum.

Seni sevmekten korkmuyorum güzelim. Geceleri benim yüzüme vuran ay ışığı gibi senin de gözlerine ay ışığı vurduğu için seviyorum. Benim kemiklerimi ısıtan yaz güneşinin sana da sıcaklık verdiğini bildiğim için seviyorum seni. Tüm cesaretimi toplayıp söylüyorum sana! Artık seni sevmekten korkmuyorum sevgili!

Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap