Anasayfa / Aşk Mektupları 5 Mart 2016 173 views

Seni çok sevmiştim

Seni çok sevmiştim gözbebeğim inan bana. Beni bırakıp nedensiz gitmene rağmen hala aşığım sana. Seni o kadar çok sevmiştim ki bebeğim, kalamam sensizlikle baş başa. Sen çekip gittikten sonra yalnız kaldım, sensiz kaldım ıssızlığın ortasında. Ben seni çok sevmiştim oysa.

Sen ise şimdi yabancı kollarda, benden çok uzaklarda mutluluk ararken, bana bıraktığın acılarla ben baş başayım şimdi, tek başıma. Umudum kalmadı artık sensiz yarınlara. Seni bu kadar çok sevmişken, onca yaptığına rağmen, hemen koş gel bana. Seni affetmem için halimi bile sormadan koş sevgi dolu kollarıma. Sensizlikle geçen günlerimde beklediğim sadece sen iken, seni çok sevmiştim diye belirtmemin nedeni olan beklediğim ecel.

Her gece ağlıyor bak gözlerim. Ben Allah’tan sadece geri vermesini istedim. Umutlarım senden ayrı geçen her saniyede mum gibi erirken, inan sevgilim fark ettim ki ben seni çok sevmişim. Senden ayrı kaldığım süre içinde çıkmaza düşüp eceli isteyecek kadar seni çok sevmişim gözbebeğim.

Oysa ne güzel başlamıştı aramızdaki her şey. Seninle tanışmamız bile mucize gibi bir şeydi. O ilk günümüz var ya, sanki güzel bir rüya gibiydi. Seninle geçen her an, seninle aldığım her nefes herşeyimdi. Anılarımız hiçbir zaman aklımdan çıkmadılar, çıkmayacaklar. Gözlerimde hep varolacak o inanılmaz bulduğun bakışlar.

Seninle geçen bütün güzel günleri an be an gönlüme işledim. Seni bu kadar çok severken, sensizliği hiç aklıma getirmedim. Bana yaşattığın her güzel anın hatırına, yaşattığın tüm acılara rağmen canın sağolsun. Mutluluk ömrün boyunca yanından hiç ayrılmasın. Benim yaşadığım gibi acılar, senden hep uzak kalsın. Bu değersiz bulduğun canım, senin yolunda sana kurban, sana feda olsun.

Yaralı yüreğim kan ağlıyor, içim sızlıyor şimdi. Neredesin sevgilim? Bu can seni sayıklıyor. Ölmeden önce son kez görmek istiyorum seni. Son kez sana kavuşmak istiyorum. Ne olur dön bana sevgilim. seni son kez görmeden canıma kıymaya cesaretim yok. Sensizken buna bile cesaret edemem.

Aslında bir kurşun yeter çektiğim tüm acılarıma son vermeye. Allah’ım sen koru sevdiğimi, lütfen onu bağışla. Bedenim usulca girerken kara topraklara, ruhum mezarımın başında bekleyecek onu, sabırla. Beni bırakıp giderken sensizlikle baş başa, bu aşkın hatırına son kez gelmelisin mezarımın başında karşıma. Yorgan istemem soğuk topraklarda yatarken üstüme. Çürüyüp giderken bedenim, sensizlikte oluşan boşluklara kara topraklar dolsun, bu büyük aşkın hatırına.

admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap