Anasayfa / Aşk Mektupları 3 Şubat 2016 731 views

Seni çok özledim

Sevgiliye yazılan seni çok özledim başlıklı mektup örneğiyle sizlerleyiz. Aşk mektubu örneği olan seni çok özledim ile siz de duygularınızdan ve hislerinizden bir şeyler bulabilirsiniz. Seni çok özledim sevgilim. Seni o kadar çok özledim ki anlatamam. Sensizliğin girdabında kaybolmama izin vermeyeceğini biliyorum. Geleceksin mutlu yuvamıza tekrar. Bu ayrılık geçici, sadece 10 gün kadar ama ben seni çok özledim.

Ayrıldık ama zaruriyetten biliyorum. Senin bensiz uzaklara gitmene izin vermek inan çok zor bir karardı. Beraber nefes almak ve beraber hayatı paylaşmak varken nereden çıktı bu zamansız ayrılık. Mutlu bir hayatın arasına giren ayrılık acısının, bu mutluluğa sadece kısa bir mola olmasını ve bir daha tekrarlanmamasını diliyorum. Bugün yalnızım, sensiz odamda senin hayalinle başbaşayım. Sensiz geçirdiğim şu kısacık zaman sensiz yapamayacağımın haklı ispatı gibi karşımda.

Seni çok özledim benim güzel sevgilim. sen benden her uzaklaştığında içimi kaplayan huzursuzluk bu kez çok farklıydı. Sanki boğazıma takılmış büyük bir lokma gibi durdu, bir türlü yutkunamadım. Senin gidişinden beri nefessiz kaldım. Bir yanıma hayalleri diğer yanıma umutlarımı aldım bekliyorum bana döneceğin günleri. Sen gittikten sonra anladım ki unutmuşum bütün kırgınlıkları. Olmuyor böyle, yaşanmıyor hiç senden ayrı. Ne kadar da alıştırmışsın beni kendine. Sensiz içtiğim çayların bile tadı kaçtı. Yüreğimde bir sıkıntı, içimde bir huzursuzluk sen gittikten sonra bana miras kaldı.

Sadece çok özledim sevgilim seni. Yalnızlık çok şeyi öğretiyor insana acımasızca. Şu yüreğimin senden vazgeçemediğini, sensiz benim bir hiç olduğumu yüzüme vurarak öğretti. İlk kez senden ayrı kaldığım zamanlarda tökezledim. Canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Ne uyanmak, ne çalışmak ne de gezmek istiyorum. Sensiz yemek yemenin bile tadı yok. Zaman nasıl da hesapları aklında tutuyormuş öğrendim. Yeri gelince yaptıklarımı öyle bir yüzüme vuruyor ki anlatamam. O hataları nasıl da yaptım bile bile. Şimdi sensizliğin girdaplarında senin hasretinle yanmaktayım. Sen yanımdayken neden kıymetini bilemediğimi soruyorum kendime.

Her ayrı kaldığımız zamanlarda ben böyle bir yanım eksik kalıyorum. Yatağımda yalnız ve soğukla baş başa kalıyorum. Düşlerim bile ayaz kalıyor sensizlikte. Sen gelince yapmak istediklerimi hafızama yerleştirmeye çalışıyorum. Unutkanlık sarıyor bir süre sonra seni düşünen beynimi. Belki bir daha planlamam için bunlar geliyor başıma. Bilmiyorum sevgilim. Sensiz ben bir hiçim. Ne nefes alabiliyorum ne de hayatın tadını çıkarabiliyorum. Söyler misin sevgilim ben neden böyleyim?

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. mehmet 22 Mayıs 2016

    Offff çok acıklı ve hisli bir ayrılık mektubu ya. Gözyaşlarına boğuldum

Yorum Yap