Anasayfa / Mesajlar 29 Eylül 2009 11 views

romantik mesaj

Romantik Mesaj. Aşk hatırlamaktır. Sevgi hatırlanmaktır. En yeni romantik mesajlar Ask-Sevgi.Nette. Sevdiklerine değer verenler ile Ölümsüz aşkların tek adresi ask-sevgi.net

Romantik Mesajlar

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa senin şiirini yazamam yinede.

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

Utanırım, söyleyemem yaşadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor ki, bu mu sevda dedikleri.

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş, inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Sevgimiz yavaş yavaş süzülen çisil yağmur gibi ama ırmakları taşıran cinsten.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.

Kalem olsa dünyadaki bütün ağaçlar ve bütün denizler mürekkep olsa, yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmez.

Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz, sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Sarı giyer güneş olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kim bilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.

Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin bir tanem.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim.

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni unutturmasın.

Gün bir gün, sevdalanmış geceye gece de yakamoz düşürmüş denize. O günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap