Anasayfa / Aşk Mektupları 30 Ocak 2016 125 views

Özlem yangınları

Özlem yangınları içinde bir başka duygular içindeyim bu akşam. Seni istiyorum yanımda, seni bekliyorum küçük otağımda ama sen yoksun işte. Yokluğundan dolayı bende bir haller oluştu, tuhaf ve anlamsız. Belki bana göre yeni bir şey değil belki ama çok özlüyorum seni. Bu nedenle özlem yangınları içinde çaresizce seni bekliyorum.

Özlem yangınları yakarken her tarafımı, sen gelmeyince sönmeyecek aşk ateşinin alevinin sıcaklığıyla birleşip kavuruyor yüreğimi. Sana kavuşamadığım için belki bu yangınlar, belki sen geldiğinde sönüp yok olacak özlem yangınlarım, belki de sen geldiğinde benim yanımda olmayacaksın ama ben seni beklemekten hiç bıkmayacağım. Sensizliği kendime yar ve yardımcı eyledim bu aşk yolunda. Özlem yangınlarından dolayı aklımdakiler siliniyor ama senin silüetin ve bana bakan o yeşil gözlerin hiç gitmiyor. Belki aklımın tamamını kaybedeceğim ama seni ve senin hayalini asla kaybetmeyeceğim. Bu yangın beni yakıp kavururken her gün sana yeniden aşık oluyorum. Yeniden benden gittiğin zamanlara dönüp o ana lanetler yağdırıyorum. Kalbim daralıyor benden gittiğin zaman aklıma geldiğinde. Benden son bir bakışla hüzünlenen gözlerle ayrılıp gitmiştin. Bilmiyorum belki sen de beni hatırlayıp hala geri dönmeye çalışıyorsundur. Belki de hayatını bana kavuşmaya adamışındır. Bilmiyorum ama ben sana kavuşmak adına ne gerekiyorsa onu yapıyorum. Sana ulaşabilecek herkesi rahatsız ediyorum. Sana ulaşabilecek herkese bir mektup verip sana ulaştırmalarını bekliyorum. Bir gün gelecek ve o mektuplardan biri sana ulaşacak ve belki olumlu, belki de olumsuz bir cevap vereceksin bana. Bilmiyorum benim hakkımdaki düşüncelerini. Bilmiyorum gelecek ile ilgili soyut hayallerini. Benim bildiğim tekşey sana olan bitmez sevgim ve hayallerimin gerçekliğidir sevgili.

Özlem yangınları etrafımı sarıp sarmalamışken seni arıyorum dumanlar ve sisler arasından. Etlerim yanıp kül olsa da bu yangında, ben seni taşıyan yüreğimi asla yaktırmayacağım. Sana ait olanları yüreğimde tuttuğum için senin dönmeni yangınların kavurucu ateşleri arasında kalbimi yakmadan bekleyeceğim. Ölümü düşünmüyorum biliyor musun? Sen sürekli ölümü hatırlatırdın bana oysa. Ölürsem sana kavuşma ihtimalim hiç kalmayacak biliyorum. Bu nedenle sana kavuşmak ve en azından seni sevdiğimi tekrar söyleyebilmek için yaşıyorum yangınlarda.

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap