Anasayfa / Aşk Mektupları 19 Eylül 2009 39 views

nazlı sevgiliye mektup

Nazlı sevgiliye mektup Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. Her türlü mektup örneği Aşk Sevgi .net te

Merhaba Nazlı Sevgilim Benim

Duygularımı anlatmak istedim bu mektubun her satırında sana. nasıl başlayacağımı bilmiyorum inan. Ne cümleler yeter anlatmaya, ne de kelimeler.

Biliyorum sen de seviyorsun beni. Gözlerinden okunuyor, uyku gibi, yağmur gibi, duman gibi aşk dökülüyor gözlerinden. Beni sevmediğini söylerken dudaklarının kıvrımında öyle bir işaret görüyorum ki sevdiğini söylüyor.

Elini tutuyorum, elimi iterken elin, yanarak titriyor. Biliyorum sen de seviyorsun beni. Bazen hiç ses vermiyorum sana, beni çağırıyorsun, adımı sesleniyorsun, yüreğin beni arıyor. Uzaklara giderken beni de alıp götürüyorsun, yoksa bu kadar çınlar mıydı kulaklarım ? Akşam yıldızına bakarken ben geçiyorum aklından, yıldız birden ışığa kesiyor. Beklenmedik bir zamanda, umulmadık bir yerde ansızın karşıma çıkıyorsun, gözlerimiz karşılaşınca yüzünü çeviriyorsun. Benim yanaklarım alev alev. Senin dudakların nar çiçeği. Bir rüzgar esiyor aramızdan görmezden geliyorsun. En yaşanacak zamanda saatler boşa akıyor, çileler sarıyorsun. Sevgilim, benim nazlı sevgilim. Neden bu cefa? Neden susuyorsun? Aramızda niçin bu kadar insan, neden bu kadar engel koyuyorsun?

Sevgilim her şey bahane. Bütün söylediklerin. Kelebek kanadı kadar ince, yağmur damlası kadar temiz bir aşk bu. Korkmana, kaçmana gerek yok.

Sevgilim, biliyorum sen de seviyorsun beni, ama itiraf etmiyorsun.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap