Anasayfa / Hikayeler 6 Şubat 2016 6 views

Mükemmel kadın hikayesi

Mükemmel kadın veya mükemmel erkek yoktur diye düşünmeyin. Geçmiş zaman içinde mükemmel erkek ile mükemmel kadın umulmadık bir anda karşılaşmışlar. Birbirlerini çok beğenen ikili oldukça güzel bir flört döneminin ardından dillere destan bir evlilik yapmışlar. Evlilikleri sürüp giderken birlikte macera olsun diye karlı bir noel akşamı arabalarıyla bir yolculuğa çıkmışlar.

Mükemmel kadın ve mükemmel erkek birlikte yol alırlarken yol kenarında sırtında çuval bulunan Noel babayı görmüşler ve mükemmel oldukları için çocukların bu noel gecesinde hediyesiz kalmamaları için Noel babayı araçlarına almışlar ve birlikte yola devam etmişler. Ancak çok geçmeden fırtına çıkmış ve araç kontrolden çıkarak şarampole yuvarlanmış. Bu üzücü kazada araçta bulunanlardan sadece biri hayatta kalmayı başarmış.

Soru: Hayata tutunan araç yolcusu kim acaba?

Cevap: Mükemmel kadın kurtulmuş.

Bu durumda mükemmel kadının kurtulması gerçekten iyi olmuş çünkü mükemmel kadın diye biri gerçekten de vardır. Ancak Noel Baba ve mükemmel erkek birer hayal ürünü oldukları için zaten kazadan kurtulmaları mümkün değildir. Buraya kadar her şey kadınların istedikleri biçimde devam ettiği için bundan sonrasını kadın okuyucularımız okumasa çok iyi olacaktır.

Mükemmel erkek olamayacağını bilen erkekler yazının devamını okuyabilirler.

Bu hikayeyi gerçek hayat ile ilişkilendirdiğimizde mükemmel adam ve Noel Baba’nın birer hayal ürünü olduğundan yola çıkarsak geriye arabayı mükemmel kadının kullanmasından başka bir seçenek kalmamaktadır. Bu durum bize kazanın nedenini ve en mükemmel kadının bile araba kullanmak gibi bazı konularda pek de mükemmel olmadığını gösteren işaret olmaktadır.

Yazımızın bu bölümünden sonrasını okumaya sadece erkekler devam etmelidir.

Yazının bu bölümünü okuyan bir kadınsanız bu da başka bir noktayı açığa kavuşturmaktadır.

***“Kadınlar hiç bir zaman laf dinlemezler.”***

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap