Anasayfa / Aşk Mektupları 10 Nisan 2016 475 views

Muhtacım beni sevmene

Beni sevmene muhtacım sevgilim. Ben seni sevdiğimi anladığım andan itibaren karşılıksız sevdim seni. İçimde sürekli büyüyen özlemlerimi hiç kaale almadım. Mutlu oluyordum seni gördüğüm her saniye. Uzaktan da olsa gördüğümde, senin varlığını hissediyordum yüreğimin tüm hücrelerinde. Sana olan aşkım o kadar çok büyüktü ki ısıtıyordu beni karşılık sevginin soğukluğunda.

Muhtacım beni sevmene! Sevgi yürekten olursa ışık olur geleceğe.

Sevgilim, seni o kadar çok düşünüyorum ki, söze gerek kalmaz aslında benim aşkımı anlatan gözlerimi gördüğünde! Sadece şunu bilmeni istiyorum ki sevgili! Bu beden yaşadığı sürece yüreğinde sadece bir tek aşk yaşayacak o da senin ki!

Şimdi neden istiyorum beni sevmeni biliyor musun?

Çok uzun zamandır istiyorum aslında sevginin lütuflarını ama kendime itiraf edememiştim. Güzelliğinden etkilenen benliğimi güzelliğinle yüceltmeni bekliyorum. Akşamları derin sohbetler etmek istiyorum seninle. Gecenin karanlığında gözlerinin ışığıyla aydınlanmak istiyorum. Yüreğimi titreten sesinin şiddetinde hayallere dalmak istiyorum. Ellerini tutmak istiyorum. Yüreğinle konuşmak istiyorum, kendi kendime konuşurken söylediklerimi tekrarlamak için. Hayallerimi paylaşmak istiyorum seninle. Geleceğimizi birleştirmek istiyorum sevgimizin bize yoldaş olması dileklerimle. Geceler boyu seni izlemek istiyorum uyurken. Güzel sevgi sözcüklerinin kulaklarımda çınlamasını istiyorum.

Şimdi çok muhtacım beni sevmene! Bitmek bilmeyen geceler boyu seninle uykusuz kalmaya muhtacım. Doğan güneşle başlayan her yeni günün sabahında seni bana getirdiği için yaradanıma teşekkür duaları etmek istiyorum. Seninle geçirmeyi planladığım güzel günlere yeni saatler eklemeye muhtacım. Gözlerine saatlerce bakarak beni benden alan güzelliğinde kaybolmaya muhtacım.

Muhtaçlığın son demlerini yaşıyorum bu karşılıksız aşkta. Ya beni seversin sana olan duygularımın saflığına inanarak, ya da yüzünü çevirirsin ayçiçeği gibi yeni güneşine bakarak. Sensizliği hiç düşünmedim hayatımda. Senin varlığın bağladı beni hayata, aşkın olmasa da bağlı kalacağım yaşamın kurallarına. Israr etmeyeceğim asla beni sev diye. Sadece muhtaçlığımı bilmeni istedim senin beni sevmene. Nedenlerini sıraladım böyle bir istekte bulunurken. Belki inanırsın söylediklerime, belki de kızacaksın yazdıklarıma. Çok muhtacım beni sevmene, anlatamam. Kelimeler yetmiyor senin yanımda olmanı isterken ki düşüncelerimin saflığını. Mutluluk istiyorum hayattan ve senden. Yeter çektiklerim senin yüzünden. Bilinmezliğin derin kara deliklerinde dolaşmaktan yoruldum. Sen de öğren istedim seni sevenin duygularını. Bu yüzden bu mektubun satırları isteklerle dolu.

Muhtacım beni sevmene! Sevgi yürekten olursa ışık olur geleceğe.

Sevgilim, seni o kadar çok düşünüyorum ki, söze gerek kalmaz aslında benim aşkımı anlatan gözlerimi gördüğünde! Sadece şunu bilmeni istiyorum ki sevgili! Bu beden yaşadığı sürece yüreğinde sadece bir tek aşk yaşayacak o da senin ki!

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap