Anasayfa / Aşk Yazıları 11 Mart 2016 26 views

Muhtaç Değilim

Muhtaç değilim senin beni sevmene! Ben seni sevdiğimde sadece ben ve büyük sevgim vardı yanımda. Sevgini istediğine verebilirsin bu saatten sonra. İstediğin kadar sev birilerini fark etmez. Sana olan aşkım yüzünden düştüğüm meyhanelerden yine sana olan aşkımın büyüklüğünü fark ettiğim için çıkıyorum. Ne alkol, ne sohbet, ne meyhane ortamları, ne de nice güzel olduğu söylenen kızlar alamadı seni benden. Artık senin güzelliğin başkalarının çirkin hayallerini süsleyebilir. Benim sende gördüğüm güzellik sadece benim olarak kalacak.

Muhtaç değilim sevgine! Bitmek bilmeyen geceler boyu uykusuz kalmaya muhtaç değilim. Doğan güneşle başlayan her yeni günün seni getirmesini umut etmeye muhtaç değilim. Seninle geçirmeyi planladığım güzel günlere yeni saatler eklemeye muhtaç değilim. Gözlerine saatlerce bakarak beni benden alan güzelliğinde kaybolmaya muhtaç değilim.

Muhtaç değilim meyhanelere! Alkol masalarında kahkalara neden olan halimle içkilere meze olmaya muhtaç değilim. Her içtiğim kadehin dibinde senin silüetini görerek sonunda sızıp kalmaya muhtaç değilim. Peçetelere sana olan aşkımı yazarak, sana okuyacağım zamanı hayal ederek döktüğüm gözyaşlarının peçeteyi ıslatıp yazıların okunmaz olmasını görmeye muhtaç değilim. Meyhanelerin ikinci adresim olmasından çıkıp tek adresim olmasına muhtaç değilim.

Muhtaç değilim güzelliğine! Sana uzaktan da olsa her baktığımda yeni bir güzelliğini keşfetmeye muhtaç değilim. Saçlarının rengine, buklelerinin kıvrımlarına, saçına taktığın tokalara anlamlar yüklemeye muhtaç değilim. Selvi boyuna, narin bakışlarına, hilal kaşlarına, ok gibi kirpiklerine, elma yanaklarına methiyeler düzmeye muhtaç değilim. Bendeki bu aşk olmasa sendeki güzelliğin on para etmeyeceğini bile bile güzelliğinin yok olup gideceğini bilmeme rağmen sana muhtaç değilim.

Muhtaç değilim sözlerine! İhtiyacım yok güzel birkaç sözüne çünkü ben seni sesini duymadan sevdim. Bana seni seviyorum sözlerini söyleme sakın beni sensiz zamanların boşluklarına bıraktıktan sonra. Zaten aşkın beni yakıp kavurduktan sonra bana bir şey söyleme. Gerek yok senin zehir sözlerini duymama.

Unutma! Seven o kadar çok düşünür ki sevdiğini, söze gerek kalmaz gördüğünde sevgilinin güzel gözlerini! Sadece şunu bilmeni istiyorum ki sevgili! Bu beden yaşadığı sürece yüreğinde sadece bir tek aşk yaşayacak.

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap