Anasayfa / Aşk Mektupları 30 Ekim 2009 53 views

karşılıksız aşka mektup

Karşılıksız Aşka Mektup. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. En Güzel Karşılıksız Aşk Mektupları Aşk-Sevgi.Nette

Karşılıksız aşk üzerine mektup

Sevgilim sana nasıl söyleyeceğim, nasıl yazacağım. Kelimelerim yetersiz, kalemim tutuk. Sana öyle hasretim ki bütün sözler ifadesiz. Senden önce yaşamamışım, senden önce ben, ben değilmişim. Sana aşık olduğumdan beri yine kendimde değilim. Seninle hayalimde yaşadıklarım yetmiyor, kalbimin acısını dindirmiyor sensizlik.

Akşamları ne yaparsın acaba? Sofraya oturduğun zaman yanında kimler var? Hangi yemeği severek yersin, neyi sevmezsin? Kitap okur musun? Hangi kitapları seversin? Ne tür filmlerden hoşlanırsın? Televizyon izler misin? Gece sokağa çıkar mısın? Arkadaşlarınla en çok neye gülersin? En çok kim kızdırır seni. Hangi futbol takımını tutarsın?

Bilmeliyim. Senin hakkındaki bütün ayrıntıları öğrenmeliyim. Çünkü ben de o filmlere gideceğim, ben de o dizileri izleyeceğim, ben de o yemekleri seveceğim ya da nefret edeceğim. Bilmeliyim. Baştan kuruyorum dünyamı. Seninle yaşamaya başlıyorum.

Onca kalabalığın içinde, karmaşık yaşamın ortasında eğer sen varsan daha seni görmeden bir kuş gibi çırpınmaya başlıyor yüreğim. Bir ışık çarpıyor yüzüme, bir sıcaklık yürüyor göğsümde. Anlıyorum ki sen varsın. Sen ordasın. Sen gelmişsin. Bakmadan, başımı çevirip seni görmeden varlığının farkındayım.

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim. Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin. Bu bir ölümdü, bu bir fermandı. Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, hamallar yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim.

Ey sevdiğim. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın.

Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim. O da mutlu olman.

Mutlu ol sevdiğim. Biriciğim. Aşkım. Nereye, kime gidersen git yeter ki sen mutlu ol.

Seni sensiz sevebilen birisi.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış.

 1. Gunay 26 Aralık 2011

  cok guzel ask mektubu tam benim ona soylemek istediklerimi yazmissiniz tesekkur ederim.cok beyendim

 2. admin 27 Aralık 2011

  Duygulara tercüman olması adına kaleme alınan hazır karşılıksız aşk mektuplarıyla sizlerin beğenilerini kazanmak güzel.

 3. cansu 2 Ocak 2012

  gerçekten çok güsel yazmışsınız elinize sağlık..

 4. admin 3 Ocak 2012

  teşekkürler cansu, beğenilerinizi kazanmak güzel.

 5. beyda 1 Ocak 2017

  Cok guzel demi

 6. admin 3 Ocak 2017

  Evet çok güzellll

 7. wirane 12 Nisan 2012

  tek kelimeyle harika

Yorum Yap