Anasayfa / Aşk Mektupları 13 Ocak 2016 96 views

İtiraf Ediyorum

İtiraf ediyorum artık yalanlarla yaşamayacağım. Sana hayatımdaki tüm gerçekleri tek tek anlatacağım. Neden yalan söylediğimi, beni sahteciliğe iten nedenleri ve sana karşı dürüst olmama nedenlerimi sıralayacağım. Artık itiraf ediyorum tüm gerçekleri.

İtiraf ediyorum ki tüm yalanlarımın nedeni seni kaybetme korkusudur. Sensizliği düşündükçe kendimi kaybediyorum. Seni kaybetmek, senden ayrılmak istemiyorum. İtiraf etmemin asıl nedeni içimde yaşadığım seni kaybetme korkusudur. Sensizlikte düşeceğim boşluğun girdaplara dönmesinden korkuyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun sevgilim. Yüzünde oluşacak bir tebessüm ihtimali için bile nasıl maymunlaştığımı iyi bilirsin. Ömrümü seni güldürmek için adadığımı, sen gülerken kendim ağlasam da belli etmediğimi biliyorsun. Senin hüzünlenmeni, benim durumlarımdan etkilenmeni istemediğim için saklı davranışlarım. Sevgidir beni böyle yapan, aşktır umutlarımı yakıp bedenimi tutuşturan, sensin sevgilim beni yalancı yapan. İtiraflarımı satırlara dökmemin nedeni gerçekleri duyduğunda vereceğin tepkiden korkmamdır. Beni bırakıp uzak aşklara yelken açmandan korkuyorum. Sensizliği içime sindiremem sevgilim. Sensizliğin acı anlarında sensizlikle baş edemem. Nicedir anlatmaya çalıştığım korkularımın en tehlikesi sensizliktir. Bu nedenle beyaz yalanlara başvuruyorum. Bu nedenle seni şımartıp baş tacı yapıyorum. Aslında sana duyduğum aşkın büyüklüğünden korkuyorum. Sensizlikte kendime yapacağım kötülükleri, sensizliği kaldıramayıp canıma kast etmekten korkuyorum.

İtiraf ediyorum sevgilim, yalanlarımın nedeni seni çok sevmemdir. Seni kaybetmekten korktuğum için böyle davranmaktayım. Umutlarımı ektim yarınlara, gerçeklere yaslanıp şimdi seni sevdiğimi itiraf ediyorum.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap