Anasayfa / Sözler 15 Mayıs 2010 17 views

hiphop rap sözleri

Hip Hop Rap Sözleri. Son dönemin en popüler müzik ve yaşam tarzı haline gelen hiphop ve rap aleminin sıklıkla kullandığı sözler ölümsüz aşkların tek adresinde. Her türlü sevgiye değer verenlerin sitesi www.ask-sevgi.net
hiphop
Kimi zaman göğüs gerersin hayata, kimi zamansa teslim olursun bir ruha

Sigaramın dumanı hayatımın kadını sözlerimin sultanı seviyorum seni hip hop deryası.

Sokak lambaları altında sözlerim sana kaçma sağa sola geliyor bomba gibi sözler kulağına iyi dinle tut kendini bir iple.

Hayal edemiyorum muziklerde seni hiphopun ateşinde buluyorum kendimi hayatıma işledi kalbimin sözleri seviyorum hiphop seni al benden kalbimi.

Hiphop ile dinlerim dertlerimi sözlerimle dinletirim derdimi karşıma çıkanı delirtirim titretirim hiphop bu sözlerimi ezberletirim.

O yana bu yana dönme sözlerimi duymamazlıktan gelme kulak zarın patlar günün birinde sonra ağlayıp hiphop deme

Yalnızlığımla gömülür hayallerim bir seni dinler seni severim sözlerimi herzaman sıraya dizerim hiphop derim senide geçerim!

Şaşkın şaşkın bakma bana hiphop bu kendini kasma boşuna rahat bırak kendini olucaksın 10 numara hiphopun ritmi eskimez asla!

Geceleri sokaklarda yankılanır sesimiz gündüzleri pistlerde dans ederiz hiphop bizim tek neşemiz bırak bize biz hallederiz

Çek elini belini tenini yorma boşuna hiphop bu herzaman 10 numara biz daha içki sigara şimdi geliyor sözlerim al bunu da sok kafana!

Çakır keyif olmuşum sözlerimle fazla benimle derinlere inme! Geliyor şimdi sözlerim her zerrene hiphop yapmaz geri vites kimseye.

Zincirlerimi kırdım kaçın piyasadan hiphop geliyor durmayın numaradan, ne pop ne rock anlamaz duygularımdan hiphop alacak aklınızı durmadan!

Hiphop dinle sende gel benimle dertten kurtul kederinle birlikte, sözlerine bur içindeki parçalanmış gerçekleri hiphop yazsın hayatındaki sözlerini.

İmzayı ben atarım hiphop vurur damgayı, sizler bizi dinleyin alın hiphopun tadını şimdi geliyor sözlerim temizleyeceğim piyasadan alayınızı!

Güneşi seninle sevdim yağmuru seninle soğuk kış gecelerinde aklım hep sende sıcacık gülüşünle kuruldun kalbime hiphop dinlerim seni düşündükçe.

Ülkenin dertleri bitmez kederleri kalbim seni sevdi tınlamaz kimseyi, ne zam ne ekonomi dinlemez kalbim sadece bu dünyada bir seni birde hiphopu seçtim.

Kısa sözlerim yetecek hepinize elektirik gibi şok veririm gerekirse artist olanların aklını alırım her seferinde hiphopla oynanmaz bunu öğreneceksin ileride.

Yan yana gelince darbe olurum sözlerim fazla üzülme bir gün senide dinlerim hadi şimdi toz ol güzelim hiphopla ben yalnızda giderim.

Üzerim sözlerimle ağlardın duramazsın yerinde! hiphop bu koçum durduramaz hiç kimse sözlerim hepinize gelicek seve seve

Kalbine bir ağrı saplanıp dalıp gittin mi bilmeden Seni sordular ardından o gitti gelmez dedim

Bana benden başka bir dost varsa bilmem lazım.

Canımı yolda buldum tuttum kolundan evime soktum

Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatını tasıyanlardan ögrendim

Gülmek uzun zamandır rol yaptığım bir oyun hiç gülemedim

Umutların bittiği yerim aşkı içime gömerim ayakta durmaya halim yok yine de koşabilirim.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. battlekolik 13 Kasım 2010

    jysa teknayn/ iki arada bi deredeyim iki ileri ve bi geri gözüm kapıyorum hayaller kuruyorum sigaranın dumanına benzer hayellerim uçup gider ne nafile bak yine karardı heryer biz razıyız ama kaçın derler keşke elimizde olsa bizden söz edip durur her bi toyw çocuktum ufaktım korkum okuldu ihtiyaçım ne kalem nede silgiydi sadece bir mikrofondu hayatın emri hep boş yanımda ailem ve birde arkadaşlarım intikam felaketimdir ama bunu malesef hergün yapıyoruz daha sertti günler fakat dilim susardı döner devran hop hop aç kontağı hadi gazla siz okuyun adam olun öğrenin kul köle olma işini yap küçücük eller koca karı gibi dedikodu yapar bu toyw la adam olacak adammmm/ kul köle olma işini yap kedi gibi pusma ayağa kalk /derisinden başk farkı yoktur insanın göster haydi kendini ve buradayım de yağmur yağsın gözümün yaşını alsın kanatımı kırdılar uçamadım eğriyi doğruyu öğrendim hayallerim bazen sadece beni zehirler aileme dostuma selamlar olsun gökkuşağımdaki renginden savaşı seyreden bir kartldım ben kötü bir günü yaşamak isterken dahada kötüsü gelir belki yaşı90 bana sorma nasıl geçti o eski yıllar bak bana usta bana surat asma. ilkokulda başladı bu saçma sapan hayat çocuklar noel baba gelirse evinizden kovun kanlı bir pasta kimim bu acaba ben herşeyi silerim neden çünkü ben bir silkiyim uzayın derinliklerindeyim ben migrofonla ezdim geçtim üstünüzden var olanın adını koydum ben anana babana ve bacına kadına her kulakta bayanlar ve baylar hoş geldiniz sahama kılıcımın uçunda kalcak kafan neden çünkü benim sahamdasin bana bi bak lan noel baba çocukların kulaklarına girme eline şeker verme neden çünkü zehirli çocuklar noel babaya ne diyoruz yürü git lan duydun baba ikile hahahahhaha çok komikler hepsi çok lan/ doğru söyledik dokuz köyden kovdular iyilik yarmıyo

  2. nazım hikmet 9 Ekim 2012

    çok saol 😀

Yorum Yap