Anasayfa / Sözler 17 Ocak 2010 13 views

hatıra sözleri

Hatıra Sözleri. Aşka dair, sevgiliye dair hatıralar için söylenebilecek en güzel sözler burada. Ölümsüz aşkların tek adresi ask-sevgi.net

Hatıra Sözleri

Ne adın kaldı bende ne de sevgin. Hatıralarımı aradım sana ait bir şey kaldı mı diye, koskoca bir sıfır kalmış senden bana hatıra.

Uzattım ellerimi senli hatıralarıma, tut beni çıkar hayata. Yaşayalım, seninle beraber mutlu hatıralar oluşturalım.

Çekmedik çile bırakmamış hayat bana. Hatıralarım bile şimdi isyanda.

Anılarım bu gün gözümde canlandı. Resmin vardı elimde, gözlerimde buğu. Hatıralarda yeniden yaşandı muhteşem aşkımız.

Uzadı geceler, hatıralar uyutmuyor. Sensizliğim bir tanem hatıralarda kendini buluyor.

Hatırlar mısın ne günler geçirdik beraber. Şimdi ne sen varsın, ne hatıraların. Bir tek kuru gül kaldı defterimin arasında. Ona baktıkça ancak anımsarım yaşattığın acıları.

Bir gün senli günlerimi düşünüp de ah çekeceğim hiç aklıma gelmezdi. Ne günler yaşamışız senle, meğer adın hatıramda saklıymış da haberim yokmuş.

Düşündüm yine dün akşam seni ve geçmişimi. Gözlerimde sevinç gözyaşları. Dudaklarımda sana bir türlü söylemeye cesaret edemediğim sevgi sözcükleri. Öylece kalakaldım boş odamda.

Yürüdüğüm yolların tozlu kaldırımlarında bir elimde sigara, bir yanımda yalnızlık ve tam kalbimin ortasında senli hatıralar var.

Uzun gecemin sabahında uyanmak istemiyorum. Her gece rüyalarımda senli hatıralar var.

Zalim güneş doğma artık üstüme. Bırak beni hatıralarımda yaşayayım.

Son bir öpücük bıraktın yanağıma elveda derken. Şimdi o öptüğün yerde bir gamze var. Her aynaya baktığımda o anı hatırlıyorum. İsyan ediyorum sensizliğime ve bana bıraktığın hatırana.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap