Anasayfa / Aşk Mektupları 11 Ocak 2017 981 views

Hasretin gözyaşları

Hasretin gözyaşları akıp giderken gözümden, sana olan özlemim her geçen gün katlanarak artıyor. Sensiz geçirdiğim her an ızdıraplarım artarak tüm bedenimi sarıyor. Gönlüm hasretinden kış ayazında kalmış çiçek gibi donup kalıyor. Yetmedi mi bu hasret sancıları? Gözlerimden akıp gidiyor hasretin gözyaşları.

Uzun muydu bu kadar sensiz geçen zamanlar? Dakikalar 60 dakika, saatler 60 saat gibi geliyor artık. Sana kavuşabilme ihtimali bile beni hayatta ve seninle tutmaya yetiyor. Yaşadığım sürece aldığım her nefes kadar sarılacağım sana kavuşunca. Bedenlerimiz birbirine hasretle kavuşurken gözlerimden akacak gözyaşlarına engel olamayacağım belki de. Hasretin gözyaşları yanaklarımdan süzülüp senin boynuna doğru akarken kalbimin heyecandan ve özlemden ritmi artarken nabzımı tüm bedenimde duyabileceksin. Nefesimi kesen güzelliğine bakmaya doyamayacağım yine. Bana o kadar dikkatli bakma nazarın değecek diyeceksin yine. Nazarım değmez ama sana hasretliğim uzun süre geçmeyeceği için sana bakmaya devam edeceğim. Öyle öküzün trene bakması gibi değil aşkla, muhabbetle bakacağım gül yüzüne. Resimlerine bakarken bile gözlerimi alamazken senden gerçek seni karşımda görünce bakmamak nasıl elimde olabilir ki?

Hasretin gözyaşları sarıyor artık tüm anlarımı. Umutlar ve kavuşma hayali sayesinde taze tutuyorum hayatımı. Belki de ömrümün tam ortasında sana bitmeyecek aşkımı seriyorum ayaklarına yine. Yıllardır başka bir kadına karşı asla hissetmediğim duygular ile yine çıkacağım karşına. Yine tazeleyip aşkımı uzatacağım ayaklarının önüne. Aşkla, muhabbetle, sevgiyle, saygıyla uzatıyorum ellerimi ve geleceğimi. Ne olur bu elleri boşa çevirme…!

Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap