Anasayfa / Ayrılık Mektupları 10 Mart 2016 190 views

Haberin olsun sevgilim

Haberin olsun sevgilim sensiz buralarda zaman hiç geçmiyor sanki. Geceler sabaha kavuşmak bilmiyor, sonsuzluk gibi sensizlik beni yiyip bitiriyor. Mutluluk dolu anlarımızı özlüyorum. Seninle iken kaybolup giden zaman şimdi neden geçmek bilmiyor? Sensizliğin girdaplarında kaybolup giderken belki haberin bile olmayacak sevgilim.

Haberin olsun sevgilim, beni biraz sevdiysen mutluluk dolu anlarımızdan bir buket yap gönder. Buketin içinde biraz uyku, biraz sevgi, biraz da umut olsun. Şu an kaybolup gitmeden sensizlikte tüm bunlara acil ihtiyacım var. Seni çok özledim, tüm benliğimle, her bir hücremle ve hayallerimi süsleyen güzelliğinin karşısında eriyen beynimle seni özledim. Sensizlikte ameliyat masasından kalkması kana bağlı hasta gibiyim. Bana çok acil kısmından biraz kokunu gönder, yanına bakışlarını ve sıcaklığını alıp da gelsin bana. Umut dolu sesini, bitmeyen gülüşlerini, hıçkırır gibi kahkahalarını, sabah uyanırken bana bakıp günaydın deyişini gönder. Mutluluk belki benim için tarih oldu ama senden bir şey gelse tekrar mutlu olabilirim. Gerçi aşık olunca istekler hiç bitmiyor ama şimdilik bana umut olacak bir şey gönder yeter. Varlığınla mutlu ettiğin zamanları özledim. Çünkü varlığın yokken geceler ve gündüzler yol arkadaşım oldu. Özellikle gecelerde geçen her bir saniyenin nasıl geçtiğinin farkına varacak kadar zaman ilerlemiyor. Boş duvarlara bakıp gönlümden gözlerime, oradan da duvara yansıyan siluetine bakıp uykunun beni ziyaret etmesini bekliyorum. Uykuya dalmayı istiyorum belki rüyalarıma girersin diye ama maalesef onu da başaramıyorum. Tıpkı seninle geçen zamanlarımın değerini bilmediğim gibi, tıpkı aşkımı anlatmayı başaramadığım gibi başarısız oluyorum sensizlikte.

Haberin olsun sevgilim seni o kadar çok özledim ki sen bana, senden ve gelecekten bir haber gönder. Sen bana umutlardan bir demet gönder, sen bana hayallerimizden seneler gönder. Sen bana hiçbir şey gönderme çünkü vazgeçtim. Senin bana bişye göndereceğin yok zaten. Sen iyisi mi hiç bunlarla uğraşma, kendini al bana gel…

admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap