Anasayfa / Mesajlar 9 Kasım 2009 39 views

günaydın mesajları yeni

Günaydın Mesajları Yeni. Aşk hatırlamaktır. Sevgi hatırlanmaktır. Ölümsüz aşkların sitesi ask-sevgi.net. Aşk ve Sevgi üzerine yazılmış En güzel, En Yeni Günaydın Mesajları Aşk-Sevgi.Nette.

Günaydın Mesajları

Günaydın meleğim. Sabahlarımı aydınlatan güneşim günaydın. Günaydın sevgilim, günaydın sevdiceğim.

Sabır suskunluk değil işitilmeyen feryattır. Sevgide özgürlük saygıda mecburiyet vardır. Sevmek belki bir şeydir ama sevildiğini bilmek çok seydir. Günaydın sabahlarımın sultanı.

Gülüşüne ömrümü böldüğüm bebişim. Gülümse ki kalksın efkarı kalbimin. Yüreğime can gelsin ömrüme bahar. Haydi can dediğim birtanem. Gülümse ben göremesem de hissedeyim. Günaydın gülünce güller açtıran sevgilim.

Ruhu ve bedeni bu dünyaya ait olmayanlara tanrının bir lütfudur, bir ikramıdır aşk. Aşkıma karşılık veren sevdiğim günaydınlar sana.

Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Hadi uyan birtanem. Günüm seninle güzel geçsin. Hayırlı sabahlar bir tanem.

Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin. Sabahlarda beraber uyanmak istediğim, sabahlarımı aydınlatan tek güneşim günaydın.

Sönmesin gönlümün ümit çırası, nasılsa cehennem senden sonrası, bendeyse sevip te yanma sırası, küllere dönsem de ateşim sen ol. Bu sabah yine güneşim sen ol. Günaydın tatlım.

Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüğüm günaydın incim.

Issız çölde bir yudum suyu dünyalara değişmeyen biri gibi ya da yağmuru unutmuş toprağın bulutlara yalvarışı gibi sessizce ama yürekten özledim seni. Günaydın gülüm kalkda göreyim seni.

Bir can dedim seni tarif ettiler. Bir yudum sevda dedim onda var dediler. Dost dedim ömür boyu dediler yüreği yanık, sevdaya sadık, sevgiye layık seni gösterdiler. Sevgilim günaydın

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse, bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin. Günaydın aşkım.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin. Tek yıldızıma günaydın.

Bugün mavi bulutları avucuna, mutluluğu baş ucuna, sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Hadi kalk aşkım, günaydın. Ben seni çook seviyorum.

Güneş yalnızca senin için doğsun. Seni seviyorum. Günün aydın sabahların hayırlı olsun.

Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? Bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi canım. Günaydınlar meleğim.

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir. Sabah yağmurum benim, günaydın canım.

Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi göreyim aşkım. Günaydın can kuşum.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen o bil ki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Günaydın beni yakan sevgilim.

Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki? O nedenle kalbimi veriyorum sana. Uyan al onu hadi. Günaydın kalbimin tek sahibi.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı. Ama sana yine gün doğdu, bak pencerenden. Günaydın aşkım.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun. Sabahlarımın sultanı günün aydın olsun.

Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar doğmakta, bense sana inat seni sevmekteyim inat bu ya hepte seveceğim. Günaydın en güzel tan ağarışım.

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin. Özelime günaydın.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana. Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. Tutkunundan günaydın sana.

Bir gül olmak isterdim neden mi? Bir sabah kalktığında beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için. Günaydın meleğim.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun. Sabahların hayırlı ve güzel olsun.

Dünde, bugünde, yarında, yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım. Günaydın aşkım.

Alıp kırsalar kalemimi kanımla yazarım seni sevdiğimi. Günaydın kalbimin tek sahibi.

En büyük okyanusta bir su damlası olmak, uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak ama en önemlisi milyonlarca insanın içinden senin sevgilin olmak. Günaydın bebeğim.

Her yağmur damlası seni seviyorum demek olsaydı her yeri sel götürürdü. Günaydın canısı.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim.

Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın güneş güzellikler getirsin günaydın.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm. Her şeyim günaydın günaydın.

Günaydın iyi sabahlar, o kadar güzel uyuyorsun ki, sanki bulutlar üzerinde, uyan sevgilim sabah oldu.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap