Gizlilik

Gizlilik politikamız

www.ask-sevgi.net olarak, kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

www-ask-sevgi.net kullanıcılarının ve ziyaretçilerinin sahip oldukları bu haklar, aşağıdaki gibidir:

  1. Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlanan haller haricinde, diğer kullanıcılara ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, www.ask-sevgi.net sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka Kullanıcı’nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  4. Yorum esnasında sizden istenen bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Sorry, comments for this entry are closed at this time.