Anasayfa / F 14 Mart 2011 54 views

fatoş ismiyle akrostiş şiir

Fatoş adıyla hazırlanmış aşk konulu akrostiş şiirle sizlerleyiz. Fatoş ismine akrostiş şiir çalışması ile akrostiş şiirlere farklı bir yorum getirdiğimize inanıyoruz. Fatoş ismiyle bir sahiplenme duygusunu satırlarda işlemeye çalıştık. Fatoş isimli farklı akrostiş şiirler sitemizdedir. Fatoş adına değişik bir şiir çalışması yaparak hislere tercüman olmayı denedik.

Fatoş adıyla hazırlanmış aşk konulu akrostiş şiir çalışması. Fatoş isimli akrostiş şiirler. Fatoş adına şiir çalışması. Kız-kadın-bayan isimlerinden f harfi ile başlayanlara en güzel örnekler admin Yakup Öztürk tarafından yazılan akrostiş şiirler sitemizde yayınlanmaktadır. ölümsüz aşkların tek adresi ask-sevgi.net

Fatoş ismine akrostiş şiir

Fırtına sesinde çağlayan sensizliğimi

Akşamları bir başka kokan özlemlerimi

Toz kaldırmadan sana gelen sevgilerimi

Oluruna bırakıp kabul edersen yüreğimdekileri

Şamar gibi vurayım yüzüne seni sevdiğimi

admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. mahmut 20 Eylül 2013

    hep sıtrelerden calma bırazda kendınız yazın madem sayfayı actınız

  2. admin 1 Ekim 2013

    Bu sitede yer alan tüm akrostiş şiirler bizzat admin Yakup Öztürk tarafından yazılmaktadır. Çalıntı olduğunu iddia ettiğiniz akrostiş şiirleri ve yayınlandığı siteleri de bildirirseniz, en kısa sürede size dönüş yapılarak yasal sonuçlar hakkında bilgi verilecektir. Bu iddianızı sanırım araştırma yapmadan ileri sürmektesiniz.

Yorum Yap