Anasayfa / Hayata ve Aşka Dair 23 Şubat 2010 12 views

eyşan ile ömerin babasının özlemek sözleri

Ezel dizisi 19. bölümünde Eyşan ile Ömerin babası Mümtazın özlemek ile ilgili sözleri ile Mümtazın oğlu ömer ile ilgili muhteşem sözleri burada.

Ömerin en çok gülmesini özledim. Dünyada hiç kötülük yokmuş gibi gülebilmesini özledim.

Ben en çok sesini özledim. Baba demesini özledim. Sanki her şeyin cevabını vermemi ister gibi baba demesini özledim. Ben oğlumun sakalımın üstüne elini koymasını özledim. O içeri girince oda aydınlanırdı. O aydınlığı özledim, O öldü. Sana kızmıyorum kızım seni kıskanıyorum.

Niye kıskanıyorsunuz?

Benim özlediğim Ömer gitti bi daha gelmiyecek. Senin özlediğin Ömer, senin Ömerin o evde seni bekliyor, o yüzden kıskanıyorum.

Mümtaz’ın oğlu Ömer ile ilgili muhteşem sözleri. Bir baba oğluyla nasıl gurur duyar? İçinizi acıtacak süper sözler burada.

Sen hatırlamazsın. Anan daha yeni fena olmuş, ben bir köşeye çökmüşüm. Gözüme de iki yaş birikmiş, nerden gördüysen koşarak geldin. Ufacık ellerinle onları sildin. Sonradan hiç görmemiş gibi koştura koştura gittin. İşte o gün dedim mümtaz İnsan evlatlarını hiç ayırt eder mi? Etmem elbet ikinizin yeri ayrı. Ama bu ömer var ya dedim bu senin dünyada yaptığın en iyi şey. İşte Allah bana bu günleri göstermek için bu canı vermiş. Bir baba oğluna öyle ana gibi sık konuşmaz. Bir kere der, işte o gün bu günmüş. Ben seninle gurur duyuyorum oğlum. Allah sana da senin gibi bir oğul versin Ömer.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap