Anasayfa / Fıkralar, Mizah 9 Ekim 2015 15 views

Evli fıkrası

Evliymiş gibi davranalım diyen bir erkeğe kadının hemen evet dedikten sonra, adamın bu güzel kadına tepkisi sizce ne olurdu? Böyle bir durumun fıkrasını sizlerle paylaşıyorum. Komik ve güzel fıkraların adresi www.ask-sevgi.net te bu gün yepyeni bir fıkrayla sizleri başbaşa bırakıyoruz. Umarım anlatılacak bir fıkra yayınlamışızdır.

Evliymiş gibi davranalım fıkrası

Bir şirket sahibi erkek ile şirket çalışanlarından güzel bir bayan, şirket sahibinin kullandığı araçla başka bir şehirdeki toplantıya giderlerken yolda kar ve tipi nedeniyle kalmışlar. İki şehir arasında kaldıkları için kendilerine sığınacak bir yer aramışlar ve sonunda küçük bir kulübe bulmuşlar. Tipi dinene ve yollar açılana kadar kulübede kalmaya karar vermişler.

Şirket sahibi nezaket gösterip kulübedeki tek yatağı güzel şirket çalışanına bırakmış ve kendisi yere serdiği uyku tulumuna girmiş.

Şirket çalışanı bayan yatağa girdikten bir müddet sonra “afedersiniz efendim ama ben çok üşüyorum” diye şirket sahibine seslenmiş.

Adam hemen yerinden kalkmış ve bir battaniye alarak kadının üzerine örtmüş. Ardından uyku tulumunun içine geri girmiş.

Aradan fazla zaman geçmemiş ki kadın tekrar “efendim ben üşümeye devam ediyorum” dediğinde adam yine üşenmeden bir battaniye daha almış ve bayanın üzerine dikkatlice örtmüş ve yine uyku tulumuna dönmüş.

Güzel kadın bakmış ki adam oralı bile değil tekrar “Ama efendim ben hala çok üşüyorum” diye seslenince Adam; şöyle bir uyku tulumunun içinde doğrulmuş ve madem ki burası ıssız bir yer ve bizi kimse göremez, gel seninle evliymişis gibi davranalım demiş.

Kadın aklından geçenlerin gerçekleşeceği düşüncesiyle hemen “Tamam evliymiş gibi davranalım” derdemez

Adam;

“O zaman kalk kahrolası battaniyeni kendin al!” demiş

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap