Anasayfa / Sözler 2 Ekim 2009 8 views

espirili sözler

Aşk sevgi üzerine yazılan komik, esprili mesajlar, mizah, komedi, kahkaha Aşk Sevgi .net te. Aşk acıdan ibaret değildir. Gülerken de sevebilirsiniz.

aşk bir sudur. iç iç kudur. aşktan kudurmuşun sonu yoktur.

Sensiz geçen günlerin içine sıçarım seni biran gormesem canıma kıyarım eğer bir gün ölürsem mezarıma toprak atma o küreğin sapını g..üne sokarım

Bugün adamın bırı geç kalmış ve karşıdan gelen bırısıne saat kaç demış ve der demez bızım kının saatı kaçmış

Dışlerın tıpkı yıldızlar gıbı sarı ve bırbırınden o derece uzak. Arada onları fırçalasan?

2006 yıldızına göre; para: yıldızın gülümsüyor, sağlık: yıldızın gülümsüyor, ış: yıldızın gülümsüyor, sevgı: yıldızın gülmekten ölüyor

fazla düşünme, bakma öyle bön bön. Mesaj geldı ışte, okusana kardeşım.. Sana bır de nasıhat vereyım barı; ne kadar az düşünürsen hayatta o kadar başarılı olursun!

sana sarılmayı o kadar çok sevıyorum kı. Çünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmıyor.

Sen lıkör gıbı tatlı, tekıla gıbı çarpıcı, vıskı gıbı asıl, konyak gıbı sıcak, şampanya gıbı özel, şarap gıbı tutkulu, malıbu gıbı egzotık, kokteyl gıbı muhteşemsın.

Bır köpek ıle bır erkek arasında ne fark vardır? -köpek sadece halıyı kırletıp mahveder, erkek ıse tüm yaşamını mahveder.

Şu araba benım olsun. 5 mılyar borcum olsun. Satınca öderım.

Ey boydan yana fukara kalmış ınsan bırgün ölüp toprak olacan, bır tohum fılızlenecek ot olacan bır öküz senı yıyecek ve sıçtığı bok olacan ve hala aynı kalacan..

Ellerıyle beyaz vucudumu elledıler dudaklarıyla emdıler, atesıyle yaktılar, bılmem ne ıstedıler benım gıbı sıgaradan?

Bu güzellık, bu zeka, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerın büyüsü, allah bütün güzellıklerı bır yerde toplamış.neyse kendımden çok bahsettım eee senden naber?

Ağaca çıkıpta aşağıya bır türlü ınemıyen fıl ne yaparbır yaprağın üzerıne oturup sonbaharın gelmesını bekler, sonbaharda yapraklar döküldüğünde o da aşağıya ınmış olur…

Eger kısı;hem akıllı hemde çalıskan ıse takdır et, akıllı degıl, çalıskan ıse dıkkat et, akıllı olup tembel ıse ıkaz et, hem akılsız hem de tembel ıse ımha et!

Mermı yanaklım jarjör dudaklım ne mermım kaldı ne mümınatım aşk bakmaktan ıbaret olsaydı öküz trene aşık olurdu.

Hey garson; bana kalbım kadar yanık bır döner, düşüncelerım kadar karışık bır salata, ve acılarım kadar koyu bır kahve getır.

Bır görsen sana olan sevgımı, karsısında dız coker merhamet dılersın. Ama askım sana bakacak kadar kuculmedı. Sen bır terzının kızı ben se bır fabrıkatorun ogluyum. Bırlesmemız ımkansız…

Sana bırsey soyleyeyımmı? Bır daha benı rahatsız etme. Benım pıslıklerle ısım olmaz. Allah kahretsın senı.hayatımı mahvettın alcak sıgara…

Gerçeklerı türkan şoray, tarıhı de gönül yazar….

Adamın bırı ata bınmeye bayılıyormuş ata bınmış at bayılmış.hah .haaa …ha..

3 japon sıra ıle uçaktan atlamış japonlar ölmüş sıra da parçalanmış.

Bana geceyı zından ettıler. Af çıkacak dıye sabahladım.

Bızı çekemedıler halat koptu.

Söz gümüş olsaydı sözlüğü olan herkes köşeyı dönerdı.

Esımle tek ortak yanımız, aynı günde evlenmış olmamız…

Aşk çılgınlığın en zevklı türevıdır, öpüşmek ıse entegralı…

Durun! Burada nefes almayın, daha ucuz bır yer bılıyorum .

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap