Anasayfa / Mesajlar 4 Ekim 2009 10 views

espirili mesajlar

Esprili Mesajlar. Aşk ve sevgi üzerine yazılan komik, esprili mesajlar Ask-Sevgi.nette. Gülmek lükstür ama burada bedava.

Esprili Mesajlar

Bir gün öleceksin. Seni mezara koyacaklar. O mezarın üstünde bir çiçek yetişecek. O çiçeği bir inek gelip yiyecek ve çıkaracak. Ve ben ona her baktığımda seni hatırlayacağım sevgilim.

Elleriyle beyaz vücudumu ellediler dudaklarıyla emdiler, ateş ile yaktılar, bilmem ne istediler benim gibi hoş bir sigaradan?

Aşk bitki isimleriyle başlar, hayvan isimleriyle son bulur.

Bu güzellik, bu zeka, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. neyse kendimden çok bahsettim eee senden naber?

Ağaca çıkıp ta aşağıya bir türlü inemeyen fil ne yapar. bir yaprağın üzerine oturup sonbaharın gelmesini bekler, sonbaharda yapraklar döküldüğünde o da aşağıya inmiş olur.

Eğer kişi; hem akıllı hem de çalışkan ise takdir et, akıllı değil, çalışkan ise dikkat et, akıllı olup tembel ise ikaz et, hem akılsız hem de tembel ise imha et.

Mermi yanaklım, şarjör dudaklım. ne mermim kaldı ne mühimmatım. aşk bakmaktan ibaret olsaydı öküz trene aşık olurdu.

Hey garson; bana kalbim kadar yanık bir döner, düşüncelerim kadar karışık bir salata, ve acılarım kadar koyu bir kahve getir.

Bir görsen sana olan sevgimi, karşısında diz çöker merhamet dilersin. Ama aşkım sana bakacak kadar küçülmedi. Sen bir terzinin kızı ben ise bir fabrikatörün oğluyum. Birleşmemiz imkansız.

Sana bir şey söyleyeyim mi? Bir daha beni rahatsız etme. Benim pisliklerle işim olmaz. Allah kahretsin seni. hayatımı mahvettin alçak sigara.

Gerçekleri Türkan Şoray, tarihi de gönül yazar.

Adamın biri ata binmeye bayılıyormuş. ata binmiş at bayılmış.

Üç Japon sıra ile uçaktan atlamış Japonlar ölmüş sıra da parçalanmış.

Bana geceyi zindan ettiler. Af çıkacak diye sabahladım.

Bizi çekemediler halat koptu.

Söz gümüş olsaydı sözlüğü olan herkes köşeyi dönerdi.

Eşimle tek ortak yanımız, aynı günde evlenmiş olmamız.

Aşk çılgınlığın en zevkli türevidir, öpüşmek ise integrali.

Durun! Burada nefes almayın, daha ucuz bir yer biliyorum.

Niye öyle aptal aptal bakıyorsun? Benim ben, cep telefonun. Çantanda durmak boğucu ve karanlıktı. Beni çıkardığın için teşekkür ederim.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap