Anasayfa / Aşk Mektupları 13 Aralık 2015 74 views

Eksilen ömrüm ve sen

Eksilen ömrüm ve sen bir arada olamazsınız. Sen benden asla eksilemezsin. Çünkü sana ulaşamadığım her an, içimdeki sen daha fazla büyüyor. Her yeni doğan günle birlikte sana duyduğum aşk daha da artıyor azalan ömrüme inat büyük bir coşkuyla.

Eksilen ömrüm ve sen birlikte gidiyorsunuz sonsuzluğun kollarına. Hüzünler içinde ömrümden bir gün daha eksilirken şafak vakitlerinde ağlıyorum sensizliğime. Aslında seni benden alıp ezele götüren kadere mi kızmalıyım yoksa sana bir türlü açıklayamadığım duygularımdan dolayı kendimi mi suçlamalıyım bilemiyorum. Eksilen ömrüm beni daha da zorlasa da hayatın akışına bıraktığım sana aşkımı duyurmayı erteledim yine. Bu isimsiz mektuplarla belki beni hatırlayıp çok kızacaksın. Belki de gizemli adamı merak edip bu büyük aşka saygı duyacaksın. Seni ne kadar çok sevdiğimi anladığın zaman belki sen de beni seveceksin. Bu beklilerin gerçek olup olmadığını görmeye belki eksilen ömrüm izin vermeyecek ama seni seven bu deli gönlümden haberdar olacaksın.

Eksilen ömrüm ve sen birlikte ebede gideceksiniz. Sen içimde yaşadığın gibi benimle birlikte farazi olarak öleceksin. Belki benden çok daha fazla yaşayacaksın ama ben bu aşkın ızdıraplarında daha fazla dayanamayacağım aşk acısına. Hırsız gibi gelip gönlümü çalıp gittikten sonra seni aramadığım bir yer kalmadı. En sonunda buldum seni ama artık çok geçti. Benim azalan bir ömrüm vardı, senin ise mutlu bir yuvadan arta kalan hayatın. Bunca aradan geçen zaman boyunca beni hatırlaman bile neredeyse mümkün bile değildi. Bu yüzden yaklaşamadım senin yanına. Beni engelleyen sadece sen değilsin bir de eksilen ömrümdü. Anlıyor musun sana neden kendimi açıklayamadığımı? Anlıyor musun sana olan büyük aşkımın bende yarattığı travmaları?

Eksilen ömrüm yüzünden aşık olduğum sana kavuşamıyorum ne yazık ki! Seni seven bir yürek ve bu uğurda harcanmış bir ömür ile birlikte gidiyorum sonsuzluğun kollarına! Yanımda bir tek gülümsemen ve içimdeki sen ile birlikte hayırlı yolculuklara çıkıyorum ebede doğru.

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap