Anasayfa / Hayata ve Aşka Dair 10 Ocak 2016 10 views

Eğlenilecek kız

Eğlenilecek kız ararken nasıl bir maço gibi davrandığımın farkına vardığımda kendi içimde yaşadığım utancı tarif edemem. Bir kızın masasına yaklaşmayı ve onunla tanışmanın yollarını oldukça iyi bilirim. Ama bu kızın güzelliği, zerafeti ve seksiliği aklımı başımdan almıştı.

Eğlenilecek kız arama çalışmalarım daha ilk günün sonunda başarıyla sonuçlanmış ama kıza yaklaşım tarzım nedeniyle kız uçup gitmişti. Şimdi onun kalbini kazanmak için yapmam gerekenleri düşünmem gerekiyordu. İlk etapta aynı kafeye düzenli olarak gitmeye başlamalıydım. Hemen işe koyuldum ve ertesi gün tekrar aynı kafeye gittiğimde gözlerim hemen onu aradı. Kafenin en ücra köşesinde o gün onun yanında bulunan bir kız, yakışıklı bir erkekle sarmaş dolaş olmuş kafenin tenha olmasından faydalanarak dillerinin maharetlerini dudak içlerinden sergilemeye çalışıyorlardı. Öksürerek yanlarında olduğumu fark ettirmeye çalıştım. Kız toparlanırken gömleğinin açık düğmeleri arasından görünen göğsünü kapatmaya çalıştı. Erkek fermuarını kapatırken biraz nereden çıktı bu adam der gibi hareket ediyordu. Erkekten müsaade isteyip kızı bir yan masaya davet ettim. Dün tanışmaya çalıştığım kız ile ilgili bilgi almak istediğimi ilettim ama arkadaşı hakkında hiçbir bilgi veremeyeceğini bildirdi. Biraz kızarak biraz da maço tavırlarıma devam ederek ona ulaşmam gerektiğini yoksa o dahil herkesi kırabileceğimi ilettim. Kız hemen erkek arkadaşının yanına doğru giderken aşkım bu adam beni rahatsız ediyor dedi. Erkek bir anda kendini bir boksör zannedip üzerime doğru geldiğinde kendini yerde bulmuştu bile. Yumruğum hiç hesaplamadığım halde sol gözünün üstüne inmişti. Kız kaçışının olmadığını anladığında kızın evi, okuduğu bölüm hatta okula gidiş geliş saatlerine kadar bildiği tüm şeyleri sıralamıştı. Hemen o ve erkek arkadaşından özür dileyerek kafeden ayrıldım ve en yakındaki bir çiçekçiden bir buket kır çiçeği yaptırıp yola koyuldum. Evinin bulunduğu apartmanın girişinde beklerken onun uzaktan gelişini keyifle seyrettim. Yanıma yaklaştığında konuşmasına ve kaçmasına fırsat vermeden çiçekleri ona doğru uzatarak lütfen beni affet. Hiç olmadığım kadar utanç içindeyim. Senin güzelliğin karşısında ne yapacağımı bilmeden öylece bir maço gibi davrandım. Seninle tanışmak için o anda içimden geçtiği şekilde veya reddedilme korkusu nedeniyle böyle davranmış olabilirim dedim. Hafifçe gülümsedi ve çiçekleri alırken teşekkür etti. Özürlerini kabul ediyorum ancak benim bir erkek arkadaşım var, lütfen bu son görüşmemiz olsun dedikten sonra apartmanın girişine doğru gitti.

Eğlenilecek kız ararken kendimi ona karşı tuhaf hislerin tam ortasında buldum. Daha adını bile bilmiyordum ama en azından oturduğu apartmanı biliyordum. Kafede gördüğüm arkadaşından gerekli bilgileri alacağımı umarak tekrar kafeye döndüm. Kız yine o erkekle bir köşede ufak öpücüklerle ilerleyen saatlerin habercisi gibi davranmaya devam ediyordu. Beni karşılarında gördüklerinde ikisi de irkildi. Kendilerine amacımı anlattım ama erkek arkadaşını tanıyan veya bilen olmadığını söyledi. En azından ismini öğrenmeliydim ve kızın ismini söylemesi için ona sert bir bakış attım. Kızın ismi Leyla Simge idi. Leyla Simge adına düzenlenmiş bir kartı bir demet kırmızı gülün içine yerleştirdikten sonra apartmanın adresini verip çiçeği götürecek olan çocuğun eline yüklü miktarda bahşiş verdim.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap