Anasayfa / Aşk Yazıları, Hayata ve Aşka Dair 11 Aralık 2015 13 views

Duygularımın katilisin

Duygularımın katilisin sen! Üstelik sadece sana olan aşkımı değil, sana ait tüm iyi düşüncelerimi de öldürüyorsun. Aşk, beni benden alıp sana doğru acımasızca sürüklerken yaşattığın ızdıraplar artık tüm duygularımı öldürüyor. Duygularımın katilisin, evet öylesin! Üstelik içimdeki gelecek ümitlerini de dinmek bilmeyen gözyaşlarımda boğulmaya bıraktım artık.

Duygularımın katilisin sen! Öyle umutlarla başlamıştı sana ait olan aşkım. Sonra senden aldım aşkımı kendime sakladım. Çünkü sen, tüm duygularımı öldürüp kendince hazırladığın dipsiz kuyuların içine attın. Oysa unuttuğun bir şey vardı. Ben o duyguların ölmesine asla izin vermeyecektim. Bunca yıldır içimde besleyip büyüttüğüm mutluluk ve umut dolu duygularımın bir katil tarafından öldürülmesine izin vermeyecektim. Tüm bunları planlarken unuttuğum bir şey olduğunu daha yeni hatırladım. Sana olan aşkım tüm bu yaşananlara katlanabilecek miydi? Maalesef aşkım galip geldi ve beni hala acımasızca her gün öldürüyor. Sana ulaşma olanağım kalmadığı için de içimi kemirip beni de işkencelere maruz bırakıyor. Duygularımı bir katil gibi acımasızca öldürürken bana bırakacağın kalıntıların arasında yaşama ihtimalimin olmayacağını sanıyordun ama yanıldın. Beni tanımadığın aslında bu yaptıklarından belliydi.

Duygularımın katilisin ama aşkımın katili olmana asla izin vermeyeceğim. Umutsuzca sarıldığım kalıntılar arasından yıkık dökük topladığım anılarımı alıp yeniden yeşerttim. Ben bir tek darbeyle yıkılacak kişi değilim. Yalnızlığımdan bile kendime dost edinebilme özelliğim sayesinde küllerinden doğan bir anka kuşu gibi yeniden çıktım aydınlığın göz kamaştıran ışıltısına. Şimdi senin aşkın ve küllerinden doğan duygularımla katilinden hesap sormaya hazır şekilde seni bekliyorum. Bir an önce gel bana ve hesaplaşalım seninle. Güçlü bir yanım olduğunu ve senin gözyaşlarıma bakarak ne kadar da zayıfmışsın dediğin kişinin bir türlü ölmediğini gör. Senin hırsların varsa benim de ölmeyen bir aşkım var. Bu aşk, yaşadığım sürece beni yaktığı gibi gün gelir seni de yakar.

Admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Elnara 23 Ocak 2017

    selam

  2. Elnara 23 Ocak 2017

    Tam da beni anlatmış

Yorum Yap