Anasayfa / Mesajlar 26 Eylül 2009 17 views

dostluk mesajları

Dostluk Mesajları. Aşk hatırlamaktır. Sevgi hatırlanmaktır. En yeni Dostluk Mesajları Ask-Sevgi.Nette. Sevdiklerini Hatırlayanların Sitesi ask-sevgi.net

Dostluk Mesajları

Ne paranın delisi ne hayatın gölgesi, ne kızların bekçisi ne silahın tetıkçisi olduk biz. Gönlümüzün efesi ortamların delisi, dostlarımızın kölesi olduk biz.

Bizim sözümüz dosta tatlı düşmana kurşundur. Namerte hançer merte candır. Canımız dosta feda düşmana beladır. Dostluğumuz yücedir ölümüne kadar alınıp satılamaz.

Gözleri kanlı, elleri nasırlı, çekmiş kafayı yürüyor bir delikanlı, bakışları belalı hayata küsmüş ama dostlarına sevdalı çünkü o bir aslan delikanlı.
Mafyada silahımı, karakolda resmimi, cezaevinde ismimi, bu alemde tesbihimi bıraktım… Hepsinden vazgeçtim ama senden asla… Vefasız alemin ağır abisine saygılar.

Hemen bir dilek tut. Ben tuttum. Bu mesajı okuyan kişi hep mutlu olsun arkadaşım.

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. bizim ömrümüzde dostlarımız vardır, günlerimiz ayrı gectigın de üzüldüğümüz.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi. Gönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz.

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider.

Evet arkadaşım! Gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bır sey kırılan kalplere değmez.

Baki dostluk adına nice dilekler vardır. Ölümün dahi ayrılık sayılmadığı gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar. Sevgide birleşen yürekler vardır.

Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız dostluğumuzu asla unutmadık.

Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün,düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur birgün.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Dostluklara Mesken ßu Yürek Asklara Degıl Sevgılının Gozlerıne Degıl Dostun Sozlerıne, Selamın’a Merhabasına Muhtac Bu Yurek Merhaba Ey Dost Bu Gece De Yurektesın.

Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya . Ay battı su kurudu gün bitti. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan. Can dostuma.

Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya baslarsın. Fakat bazılarını atmaya kıyamazsın, sen atmaya kıyamadıklarımdansın.

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi ağlayıp, kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki,o da su an bu mesajımı okuyor.

Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak.

Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir

Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak dostum.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap