Anasayfa / Aşk Mektupları 24 Ekim 2009 51 views

canıma aşk mektubu

Canıma Aşk Mektubu. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. Canıma mektup Aşk-Sevgi.Nette

Canıma Mektup

Gecelerime yön veren kutup yıldızıma.

Mektubuma başlamadan önce usulca eğilip kulağına seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek isterdim. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmek istersen aklından en büyük sayının ne olabileceğini geçir. Tahmin edebilirsen sana kocaman bir öpücük vereceğim, söz. Belki beni anlamayabilirsin ama geceleri benim uykum bölünmeye başladı. Her yerde seni görür oldum. Düşlerimde rüyamda ve tenimde hep sen varsın bir tanem. Bilmiyorum nedir bu? Belki sevgi, belki de aşk mı? Seni gördüğüm zaman içim sıcacık oluyor hayatta olduğumu hissediyorum. Kısaca ben seninle nefes alıp seninle yaşıyorum. Kalbim isminle çarpıyor. Korkuyorum kalbim duruverecek diye. Öleceğim diye değil sakın yanlış anlama ismini söyleyemeyecek diye.

Şimdi seni düşünüyorum yine. Satırlara dökmek istiyorum sevgimi, aşkıma kanıt olsun diye. Seninle beraber bir ömür yaşamak ne güzel olmalı. Senin o çakmak gözlerin içimi ısıtınca seni yanımda bulunca kendimi güvende hisseder gibiyim. Bilmiyorum senin hislerin ne bana karşı? Ama şunu söylemek isterim; senin o güzel sevgini Allah kalbime yazmış. Sen geldiğin zaman güller yeniden açar. Sen geldiğin zaman kuşlar sevdiklerine selam gönderir. Sen yürüdüğün zaman toprak mest olur. Sen baktığın zaman gözler tükenir ve senin güzelliğin karşında benim için hiç bir çiçek canlı değildir. Sevgilim bu mektubuma son vermeden önce şunu bilmeni isterim, bu sözleri içimden geldiği gibi yazdım sana bebeğim.

Demek ki insan sevince yazıyormuş. Demek ki insan kalbi sevdiği için farklı çalışıyormuş.

Umarım gönlün gönlüme bir ufak tebessüm eder.

Kendine benim için iyi bak. A. E. O.

Yakup ÖZTÜRK.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap