Anasayfa / Aşk Yazıları 1 Nisan 2016 48 views

Benimki Dua Sadece

Hüzünlenip kendimce sarıldığımda duaya sadece seni istiyorum Allah’tan. Sonra bencilce düşüncelerime kızıp sadece senin için dua edip temennilerimi duaya çeviriyorum. Hayaller ve kalan ömür ile ilgili benimki dua sadece. Seni bana bağışlayan rabbimin adı ile başlıyorum dualarıma. Dualarımın başında sen, sonunda sen olduktan sonra mutlu olmanı istiyorum en azından bu hayatta.

Benimki dua sadece, seninle ilgili dualarımdaki tüm isteklerim gerçek olur inşallah. Herşeyin gönlünce olmasını dilerken başlıyorum Allah’a yalvarmaya; yüreğin dertlenmesin, gözlerin nemlenmesin, ümit ettiğin her güzellik karşına çıksın, umutların gerçekleşsin, sevdiklerin hep yanında olsun, maddi manevi tüm isteklerin hemen oluversin. Sonra devam ediyorum dualarıma; geçmiş hüzünlerin bir anda yok olup gidiversin hayatından. Sevinçler dolsun hayatına bir anda, hüzünden döktüğün gözyaşların dönüversin mutluluk gözyaşlarına. Borçların yok olup gitsin, sağlığın her daim yerinde kalsın, yüzün gülsün, imanın korunsun, Allah yar ve yardımcın olsun.

Benimki dua sadece, seni düşünerek istediklerimi Allah’a söyledim. Allah, sana olan aşkımı biliyor ya kötü bir şey isteyemem ondan, senin hakkında. Her zaman gülsün yüzün, isteklerin gerçekleşsin, hayallerin gerçeğe dönsün, hayatında her zaman sevdiklerin olsun. Ben Allah’ım dan diliyorum ki gecelerin gündüzler gibi aydınlık, hüzünler bir buhar misali uçup gitsin hayatından. Sen hep mutlu ol yeter be gülüm, senin acılarını Allah bana versin. Benim ömrümden alıp senin ömrüne katsın.

admin Yakup Öztürk

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap