Anasayfa / B 5 Şubat 2010 10 views

bayar ismiyle akrostiş şiir

Akrostiş Şiir Erkek İsimlerine B harfi İli Başlayanlar için akrostiş şiirler Ask-Sevgi.Nette. Bayar ismine akrostiş şiir örnek olarak yayınlanmıştır. Sizlere en güzel satırlarla aşkı, sevgiyi ve özlemi ifade edebilmek için hazırlanan akrostiş şiirler sayfamızda Admin tarafından yazılan akrostiş şiirler yayınlanmaktadır. Ölümsüz aşkların tek adresi ask-sevgi.net

Burada yazdığım akrostiş şiirler; sevenin sevdiğine yazdığı varsayımı üzerine yazılmıştır. Eğer sizde burada olan veya olmayan bir isme veya duruma ait bir şiir isterseniz yorum bölümünden isteklerinizi iletebilirsiniz.

Bayar ismine akrostiş şiir

.

Bırak gitsin ellerimi

Avuçlarımda sıcaklığın kalsın

Yırt at bütün resimlerimi

Aşkımız hayalimde yaşasın

Rest çektim hayata, umut yarına kalsın.

.

admin Yakup Öztürk

Bayar ismine akrostiş şiir yazılarak bayar ile ilgili akrostiş şiir arayanların isteklerine çare olunmaktadır. Bayar hakkında aşk dolu bir şiir arıyorsanız bayar aşk şiiri örneği yukarıda yayınlanmıştır. Bayar isimli şiir akrostiş tarzında yazılarak sevgisinin adı bayar olanlara hediye edilmektedir. En güzel ve en duygusal aşk dolu akrostiş şiirleri sitemizde bulabileceksiniz. Sevgilinizin adını yorum bölümünden bize bildirin biz sizin yerinize sevgilinizin adına akrostiş şiir yazıp hemen yayınlayalım.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

  1. ahmet 14 Şubat 2010

    cCc

  2. murat 7 Mart 2011

    benım adım murat sevdıgım kızın adı RÜYAM sıır yazarmısınız lutfen :Dtesekkurler

  3. murat 7 Mart 2011

    slm RÜYAM la ılgılı sıır yazarmısınız tesekkurler ..

Yorum Yap