barışma sözleri

Kategori: Sözler
facebook-share
tweet-it
 
 
 

Birleşmek için söylenen barışma sözleri ile sevgilinizle tekrar barışın. Ayrılan eşler için de barışma sözleri burada. Barışmak için en güzel sözler aşağıdadır. Barışmadaki katkısı denenmiş olan barışma sözleriyle siz de barışmak için şansınızı deneyin. En yeni ve duyulmamış barışma sözleri Ask-Sevgi.Nette. Barışmaya yarayan sözler, barışmak ve geri dönmek için söylenebilecek sözler, özür dileme sözleri ve kendini affettirmek için af dileme sözleri aşağıdadır.

Barışma Sözleri

Barışmak için önerin varsa söyle yapayım. Bu can sensiz olamıyor, sevgin olmadan yaşayamaz anla artık canım.

Barışalım artık bir tanem. Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için. Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Barışalım güzelim yeter artık canıma tak dedi sensizlik.

Öncelikle senden özür dilemek istiyorum. Ancak sana karşı duygularım çok yoğun ve seninle sıkça görüşmek isteğindeyim. Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirsen, lütfen olumlu bir mesaj gönder.

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmezken seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden. Ne olur barışalım artık.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet. Tekrar yazıyorum, özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Birtaneciğim seni çok seviyorum

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın olmanı istemiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum. Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Gel eskisi gibi olalım affet beni ne olur hadi barışalım.

Ben seni asi kalbinle hırçın duygularınla sevdim barışmak için sana feryat etmeyi sevdim bebeğim hadi gel barışalım eskisi gibi olalım.

Barış içinde kalsın ellerimiz ayrılık görmesin gözlerimiz ben seni seviyorum barışmanı bekliyorum.

Sana sevgi ve barış dolu duygularımla geliyorum belki çocukluk yaptım af diliyorum aşkım barışalım hadi

Affetmek büyüklüktür aşkım affet beni barışalım hadi güldür ağlayan yüzümü

Kalbimi kırsanda, kalbimin içinde barış çığlıkları atıyor senden başkası bu kalbimdeki yarama merhem olamıyor ne olur barışalım aşkım

Büyük umutlarımı kırma ne olur hadi barışalım sevgimiz için büyük bir adım atalım.

Barışmak için ilk adımı benden bekleme kalbinin sesini dinle adımlarınla sesini dinlet kalbime!

Seni severken yüzünü görememek üzüyor beni barış dualarıyla yalvarıyorum allah ıma ne olur affet beni birtanem hadi gel barışalım.

Barış dolu bir yıl geçirmek istiyorum seninle kavgalar hüzünler istemiyorum anılarımda sadece ikimiz olalım mutlu olalım acımasız hayatta.

Barış ve mutlu bir hayat istiyorum seninle ayrılıkların olmadığı kalplerin kırılmadığı hayatı paylaşmak istiyorum seninle bebeğim.

Hayatıma barış getirdin mutluluk getirdin hayatıma renk getirdin hayatıma yeniden beni getirdin seviyorum seni bebeğim barış dolu meleğim.

Hayatta 3 dileğim var sen, mutluluk ve barış başka birşey istemiyorum hayattan.

Bir ip yumağı yapalım dertleri üstünü barış duygularımızla bağlayıp kimsenin göremeyeceği kadar uzaklara götürelim ve orda imha edelim dertleri barışlar kalsın hayatımızda.

Bir yanda ayrılıklar bir yanda barışlar bırak şu ayrılıkları gel barışalım hayatım.

Sevmek affetmektir sevmek anlamaktır sevmek gerektiği zaman barışmak için yeşil ışık yakmaktır hadi sevdiğini göster beni.

Dua ediyorum adı barış olan birini seviyorum.

Bir dilek diliyorum barış dolu yıllar geçirmek istiyorum.

Etiketler: , , , , , , ,
 

4 Yorum yapılmış

 1. (S)ERC(A)N dedi ki:

  ben seni bir kişinin samanlıkta aradıgı iğne gibi aradım ve buldm.onca kişi içinden seni sectim. bu iğne yeri geldiğinde canımı yaksada vazgecmedim. senden özür diliyorum. beni bu sevda yokuşlarında bırakma. ve seni seviyorum…!!!

 2. büşra dedi ki:

  aşkım benım çok özledım ne kadar desemde olmuyor sensız yapamıyorum nereye gıtsem hep sen varsın sensız hıçbir şeyın tadı yok anla benı..barışalım artık yeter bu kdar acıı…umutla meajını beklıyorum senı sevıyorum bırtanem..

 3. cancağzım dedi ki:

  ben seni bir kişinin samanlıkta aradıgı iğne gibi aradım ve buldm.onca kişi içinden seni sectim. bu iğne yeri geldiğinde canımı yaksada vazgecmedim. senden özür diliyorum. beni bu sevda yokuşlarında bırakma.Seni Seviyorum…!!!sensizz hayatın hiç tadı yokk bee güzelimmm..

 4. cancağzım dedi ki:

  Barışalım artık bir tanem. Özür dilerim seni kırdığım için , sana bağırıp çağırdığım için .Özür dilerim seni dinlemediğim için Özür dilerim……Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Yorum eklemek ister misin?


Facebook Kutusu