ayrılık sözleri

Kategori: Sözler
facebook-share
tweet-it
 
 
 

Aşk Sevgi ile ilgili sözler anlatır duyguyu, düşünceyi. Aşka dair özlü, güzel, anlamlı sözler ile aşka bakışınız Aşk Sevgi Nette değişecek.

Ayrılık Sözleri

Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları! Özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları.

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak,dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek.

gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun, her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun, isterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla,,hep ağla, bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun.

O kadar öfke doluyum ki sana anlatamam. Seni bin parçaya bölsem de hırsımı alamam. Ya seveceksin ya da sevmeyeceksin. Ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin.

bir gün bir köşede sızıp kalırsam, el tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, bakıp yaptığından utanır mısın.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

Ne zaman sağır bir ressam kristal bir zemin üzerine düşen bir gülün çıkardığı sesi çizerse benim sana olan sevgim o zaman biter.

Şimdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek.

duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sende onlardansın.

Sen son cümle ben noktayım, bitme bensiz bitme sakın! bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın. Su bende ben kuraktayım. Var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım. Sakın durma gitme sakın.

Sevgiye gebe kalmış yüreğim hasret doğurdu, çileyle yoğrulmuş gönlüm unutulmuşluğun acısıyla kavruldu. Bir damla vuslata yeterdi yardan kıymetliymiş sunmadı. Aşk olsun.

ağzımın tadı yoksa, hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim.

Niçin yağmur yağıyor, neyi ıslatmak istiyor acaba? Bahçe desen ıslak. Cadde desen ıslak. Islatmak istediğin gözlerimse eğer boşver , onlar zaten ıslak .

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
 

Yorum eklemek ister misin?


Facebook Kutusu