Anasayfa / Aşk Mektupları 25 Ekim 2009 11 views

ayrılık mektubum

Ayrılık Mektubu. Aşk Sevgi dolu olmalı sevgiliye yazılan her mektup. Aşkı anlatmalı her bir satırı. Özlem kokmalı kelimeler. Ayrılıklarda bile sevgiyi ifade etmeli tüm cümleler. En Güzel Ayrılık Mektupları Aşk-Sevgi.Nette

Sadece Sen

Yine sensizlik ve yine bitip tükenme var yüreğimin derinliklerinde. Yine aramak seni her yerde. Soluk bir yüzle ararken seni, kaybolmak var garip dehlizlerde. Kimi zaman bir kuşun kanat çırpması gibi heyecanlı ve kararlı, kimi zaman bir kaplumbağa gibi tamahkâr, kimi zaman yorgun bir ihtiyar, kimi zaman korkak bir çocuk ile yol alıyorum sana doğru. Kendimi senden çook uzaklarda bırakarak.

Yaşamak sensizlik ise ben yaşamıyorum. Ölüm sensizlik ise ölüyüm. Ne seninle ne sensiz, iki arada bir derede kalan zavallı bir ölümlü aşk ölümsüzüyüm. Tüm satırlar sana, tüm kelimeler gözlerine, tüm sesler kulağına gelsin. Haykırsın tüm ihtişamıyla sana ait duygular. Bulutların arasından süzülün güneş ışınlarının aydınlattığı gibi ufku, aydınlatsın sensizliğimi gözlerindeki ışıltı.

Savur saçlarını ver rüzgarın esintisine doğru. Belki asi rüzgarlar getirir bana saçlarının kokusunu. Ne sensiz olurum, ne de yalnız kalır ruhum. Sensizliğimde benden uzaklaşan özlemlerim, keyfim ve mutluluğum olur. Bu uzun hasret anlarında, var olduğumu düşleyebildiğim, nefes alabildiğim, onun dışında boş bir rüzgârdır içime çektiğim.

Her sabah yatağımdan kalkarken ne için kalktığımı düşünürken kocaman bir boşluk gözümün ve günümün önünde dans ederken öylesine dik dik bakarım karşımdaki boş duvara. Hiç gözlerimi kaçırmadan bakarım anlamaya çalışarak.
Göz pınarlarımda biriken, dışarı çıkmak için bahane gözleyen gözyaşlarımı orada sımsıkı tutarken ağlamamak için içerlerim sensizliğime. Yine de akıtmam gözyaşlarımı belki ruhun görür diye. Sessizce içime akar sonra yüreğimi dağlar bu gözyaşlarım.

Sensizlikle baş edememiş yüreğimin hızlı hızlı öfkeden çarpmasına yüz vermezken, söküp atmak isterim yüreğimi yerinden ama yapamam. İçinde sen varsın diye yüreğime kendi ellerimle kıyamam.

Ah bir gelsen yanıma. O kadar soracağım soru var ki sana. Soracağım soruyu beynimde sıralamaya ve kurmaya çalışıyorum. Ama bilmiyorum seni görünce karşımda acaba aklımda kalan tek şey ne olacak. En azından seni kadar özlediğimi veya seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyebilecekmiyim. Tıpkı gençliğimizde olduğu gibi konuşamayacakmıyım yine. Karşında lal mı olacak dilim.

Ağlayamazken, sarılamazken, tutunamazken, göremezken, sevemezken, bilemezken, düşünemezken, haykıramazken, bilip de söyleyemezken, isteyemezken, isteklerim bile yok olurken öylesine duruyorum işte. Yaşıyorum işte sensizliğimle baş başa, öylesine.

Ne olur gel artık sevgilim. Benim için sadece sen varsın. Bundan sonra sadece sen olacaksın. Bu yitik yüreği biliyorum sensiz bırakmayacaksın.

Yakup ÖZTÜRK

Aşk-Sevgi.Net: Ölümsüz Aşkların Adresi.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap