Anasayfa / Sözler 1 Kasım 2009 39 views

ayrılık acısı sözleri

Sözler anlatır duyguyu, düşünceyi. Aşk-Sevgi.Nette sözler anlamını bulur.

Ayrılık Acısı Sözleri

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

Ne zaman sağır bir ressam kristal bir zemin üzerine düşen bir gülün çıkardığı sesi çizerse benim sana olan sevgim o zaman biter.

Şimdi o kadar zor ki geri dönmek seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anladım çok zormuş sevilmeden sevmek.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardır ki asla unutulmayan, işte sende onlardansın.

Sen son cümle ben noktayım, bitme bensiz bitme sakın! Bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın. Su bende ben kuraktayım. Var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım. Sakın durma gitme sakın.

Sevgiye gebe kalmış yüreğim hasret doğurdu, çileyle yoğrulmuş gönlüm unutulmuşluğun acısıyla kavruldu. Bir damla vuslata yeterdi yardan kıymetliymiş sunmadı. Aşk olsun.

Ağzımın tadı yoksa, hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Ben ne aşklar yaşadım ne vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim.

Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları! Özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları.

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak, dokunmak istedikçe uzaklaşmak, düşündükçe unutmak, neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek, sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek.

Gözyaşım utangaç boynunun inciden kolyesi olsun, her damla vefasız teninde bir veda busesi olsun, isterim sen de ben gibi yan ömrüne hep ağla, hep ağla, bu benden son dua, bu benden ayrılık hediyesi olsun.

O kadar öfke doluyum ki sana anlatamam. Seni bin parçaya bölsem de hırsımı alamam. Ya seveceksin ya da sevmeyeceksin. Ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin.

Bir gün bir köşede sızıp kalırsam, el tanımasa da sen tanır mısın? Sorsalar sana kim bu diye, bakıp yaptığından utanır mısın.

Niçin yağmur yağıyor, neyi ıslatmak istiyor acaba? Bahçe desen ıslak. Cadde desen ıslak. Islatmak istediğin gözlerimse eğer boşver , onlar zaten ıslak.

Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı. Sen benim eş ruhumsun unutmuş olsan hissederdin unutmuş olsan yanımda durmazdı her sabah hayalin.

Seni görmek için geri geldim sen gideli çok olmuş nereye gidersen git çantanda bi resmim aklında gülüşüm olsun ben seni gerçekten sevdim bitmez demiştim. Bitmedi

Çok uzaktasın beni duymazsın unuttun belki de hatırlamazsın hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada sen neredesin

Seni yüreğimin derinlerine attım. Üzerine çelik kapılar kapattım. Beni öyle incittin ki seninle olan iyi hatıraları istedigim halde bile hatırlayamıyorum. Sen cezanı kendi kendine verdin.

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama ben sana hala el sallıyorum.

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. Güneş doğmaz, günler geçmez oldu, anladım ki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Her gün kendime yeni bir beyaz sayfa açıyorum anladım ki sayfa siyah dahi olsa imzayı atan kalemin rengidir. İnsanın kendisi.

Umutsuzluğu ihraç eden bir çok ülkenin herhangi bir şehrinde bıraktım seni, inzivaya çekilmiş bu hikayenin hüzün dolu tetiğini çoktan çektim, seni içimde öldüreli çok oldu.

Ay ağlıyor sevip te kavuşamayanlar için. Yıldızlar şarkı söylüyor sevip te sevilmeyenler için bende ağlıyorum sevip te kavuşamadığım aşkım için

En uzun gecen yasımı tuttuğun gün olacak sabahlara kadar ağlayacaksın pişman olacaksın ama elinde sana verdiğim kırmızı gülden başka hiç bir şeyin olmayacak.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap