Anasayfa / Aşk Mektupları 2 Nisan 2016 478 views

Aydınlığım

Sen her sabah bir günaydınınla geceyi gündüze, karanlığı ışığa çeviriyorsun. Sen benim karanlıklarda sığındığım aydınlığım, gecelerde ışığımsın. Hasret ile birleşen acılar kaplarken bedenimi, yüreğimdeki o eşsiz burukluk, sanki boğazımdan çıkmadan beni boğmak ister gibi yutağımda kalması ve tarif edemediğim pek çok duygu bir tek günaydın demenle kaybolup gidiyor.

Günaydın dediğinde siyahlar beyaza, savaşlar barışa, hasret yeniden aşka dönüşürken sen benim aydınlığım oluyorsun sevgilim. Senin sesinde yeniden hayata dönüyorum, bana hep günaydın de. Başka bir şey söylemesen de ben sesinde yaşarım kendimce. Her günaydın dediğinde bin kere dönüyorum hayata sen diye. Rüyalarımda görmek bile hasret sancımı dindirmeye yetmiyorken sesini duymak çok iyi geliyor. Bana her gün günaydın de, geri kalan zamanda sesini duymasam bile katlanırım hasretine. Umutla doğan her gün gibi umut oluyor sesin geleceğime. Güneşin odamı aydınlatması gibi sesin de ışığıyla doldururken yüreğimi, aydınlığım oluyorsun. Mutlu olmayı çoktan hayallerimden çıkardım. Acılar ve yürek yangınları etrafında dönüp duran hayatım sadece sesinle aydınlığa kavuşurken beni bari sesinden mahrum bırakma sevgilim.

Aydınlığım olmuş bir anlık duyduğum sesin. Belki birkaç saniye ama geri kalan ömrüme ışık olmaya yetiyor inan. Gerçi insan sevdiğini her an yanında ister ama sesin bile gelse yetiyor hayata umutla bakmama. Resimler, hayaller ve umutlar arasında sürüp giden canı çıkasıca hayat, sesini duyunca bir anda gülümseme dolu ve aydınlık yarınlara doğru umutla ilerleyecek gibi oluyor.

admin Yakup Öztürk tarafından yazılan aşk mektubu örnekleri, yaşanılan aşkın anlatılması için en ideal mektup örneği haline gelmektedir. Aşkı anlatan mektuplar arasında yer alan aydınlığım mektubu ile siz de aşkınızı sevdiğinize anlatabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap